Úspech - vyučený

  • Zakladateľ témy DeletedUser11046
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11046

Hosť
Zdravím. Nie som si istý, či sa jedná o chybu, ale medzi úspechmi nemám dosiahnutý úspech "Vyučený", pritom však mám dosiahnutý úspech "Majster" - teda, že som vycvičil učňa. A ten úspech vyučený sa nedá získať, na každom novom svete, keď už som ho získal na nejakom minulom svete. Takže asi to chyba teda bude nakoniec.. :D alebo ten úspech zaráta len, keď je na aktuálnom svete aj hráč, ktorý ma v minulosti vyučil?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Chyba to nie je, vyučený môžeš byť len ak absolvuješ učenie sa pod majstrom :)
Čo znamená, že neskôr budeš byť môcť už iba majster. Nie je to skvelé?
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Nie je:D Lebo niekto kto sa vyučil už je majstrom ja hľadám učňa od začiatku a ešte som žiadneho nevyučil:D A inač jednu vec len tak dodám malo by sa zabrániť aby 26b hráč vyučoval alebo neaktívny teda dal by som že od 100b môže sa prihlásiť a keď je neaktívny 2 dni sám sa odstráni alebo informuje ikonka učňa a dá mu info ako sa odhlásiť od jeho učenia a pod...:D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Bohužiaľ je v poslednej dobe menej nových hráčov, preto sa táto funkcia nedá využívať tak, ako vo väčších verziách.
Systém majstrov sa pomaly ešte ladí, našťastie sa dá učenie u 26 bodového hráča jednoducho zrušiť - zaznamenáva sa to v systéme a majster sa potom už nepriraďuje k učňom tak často.
 

DeletedUser11046

Hosť
Nie nie je to skvelé.. ako mám potom získať úspech, keď sa nemôžem u nikoho vyučiť? Keďže som sa už vyučil za majstra na inom svete.. na českých DK, som automaticky ten úspech dostal keď som sa prihlásil na nový svet a vyučil som sa už na predchadzajúcom.
 

DeletedUser11046

Hosť
Potom to vyzerá nejak takto:
37c72a8b7c7f48de884407cef3713816.png

Sorry, ale to vážne nedáva zmysel :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Skúsim sa na to informovať :)
Možno by pomohlo len ukryť úspech "Vyučený" pre tých, ktorí už vyučení sú...
 

DeletedUser8156

Hosť
nepýtam sa preto že som de*bil ale preto že to tam nemám môžem sa prihlásiť len ako majster
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ak si majster už učňom biť nemôžeš. Aké presné požiadavky na majstra sú tak to neviem ale zdá sa mi že musí mať nad 10 dedín a ak nehrá viac ako 1 rok tak musí biť vyučený.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore