Diskusná téma sveta 80

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta 80.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.

Príjemnú zábavu!
 

L1kE x waps x jojo32

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Veľmi dobré nastavenia na odplašenie aktívnych hráčov:)) Žiaľ s takýmto nastaveniami viem, že kopu hráčov nepôjde hrať ten svet pri tom to plánovali :)) Tak škoda toho ale neberiem to tragický ani ja aspoň bude pauza od kmeňov
 

Dadko8

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Cringe nastavenia.

Este treba napisat ako je feedback od hracov dolezity ako to Inno vie XD
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Nastavenia sveta boli komunikované s vlastníkmi hry a riadne schválené :)
Vaše názory nás samozrejme zaujímajú a sú pre nás i pre ďalší rozvoj hry veľmi dôležité.

Zopár posledných svetov sme mali bez kostola i strážnej veže, tak tu máme zmenu.
V podstate ide o nastavenia, ktoré si naši hráči ešte nikdy nemali príležitosť vyskúšať.
Komu nastavenia nevyhovujú, môže samozrejme počkať dva mesiace na niečo klasickejšie.
V každom prípade vám ďakujeme za záujem i za pripomienky :)
 

rezen77

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
akože ak nezmeníte aspon to bez svetových strán a pozvat kamarata do blízkosti tak nikto tam nepojde :D sak divoke su o tom aby si hral s ludmi čo poznás nikoho nebaví tá hra samého
 

rezen77

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Nastavenia sveta boli komunikované s vlastníkmi hry a riadne schválené :)
Vaše názory nás samozrejme zaujímajú a sú pre nás i pre ďalší rozvoj hry veľmi dôležité.

Zopár posledných svetov sme mali bez kostola i strážnej veže, tak tu máme zmenu.
V podstate ide o nastavenia, ktoré si naši hráči ešte nikdy nemali príležitosť vyskúšať.
Komu nastavenia nevyhovujú, môže počkať dva mesiace na niečo klasickejšie.
V každom prípade vám ďakujeme za záujem i za pripomienky :)
a nemožte zmenit to aby sa mohli ludia pozývat pri seba?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Mám pocit, že jediná možnosť, ako byť vedľa seba, je aktuálne predregistrácia.
Ak sa teda nemýlim :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Malo by vás to dať vedľa seba aj v prípade, že pozve jeden hráč druhého do hry počas predregistrácie :)
Inak áno, stačí byť počas predregistrácie členmi toho istého kmeňa.
 

MikimoX III

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Ahojte prosím Vás, prave som sa regol ku vam na forko..... neviem ako pracovať s katedralou....
Resp. potrebujem ju zburat.... a postavit inde..... da sa to vobec ?
a da sa katedrala zburat katmi ?
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Zbúrať ju viete v prípade ak nemáte žiaden postavený kostol alebo prebratím danej dediny.
 

JeepersCreepers x Pamela

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Pre mňa svet 80 konci, nieje motivácia, CZ ju má ako rýchle svety, len tak sa zabaviť, PB tam neminiem, ale minieme ich na hre, ak by som chcel hrať DK tak ma musí niečo motivovať, ako rýchly svet, alebo svet bez PB, potom dám do toho všetko, posledný svet je 80 kde som dal viac eciek, vlastne asi najviac a stále kupujem, lebo motiváciu ako kamošou, aj teba Glory, len nehrás tu a si tam kde si, som rad, tak držte sa tu a ja dúfam ze niekam to dotiahnem a ešte PB kupujem stále, lebo motivácia
 
Naposledy upravené :

jablon

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
tak už koniec, škoda .YSM. postavili ako vždy fajn partiu ktorej sa každý ako vždy bál a mohla to byť dobrá hra. neviem čo sa tam stalo , ale rýchlo ste to pustili. myslím , že zbytočne rýchlo..
 
Hore