Zmeny v prémiovom trhu

Téma v 'Dôležité oznámenia' založená od MatthewFOX, 11. Jan 2019.

Zdieľať túto stránku

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.178
  Získané páči sa:
  153
  Vážení hráči,

  dnes by sme vás radi informovali o dôležitých zmenách, týkajúcich sa prémiového trhu na svetoch 55 a viac. Ako už určite viete, prémiový trh vám umožňuje vymieňať suroviny za prémiové body a naopak. Táto funkcia vždy slúžila k tomu, aby ste mohli získať nejaké prémiové body zadarmo, ale všimli sme si, že v posledných mesiacoch sa malé, ale významné množstvo hráčov naučilo zneužívať tento spôsob na získanie surovín zdarma pomocou zakázaných skriptov a botov. S tým súviseli vlny automatických registrácií v poslednom čase, ktoré mali vplyv na priebeh svetov a negatívne ovplyvňovali rovnováhu v hernej mene.

  Jeden z problémov na nových svetoch boli preto veľké územia plné barbarských a prázdnych dedín, ktoré vznikali, keď sme objavili a zablokovali takéto podvodné účty v hre.

  Zakázané skripty tiež vyprázdňovali prémiový trh a pokúšali sa predávať suroviny znova, za vyššiu cenu, čím zostal prémiový trh nepoužiteľný pre normálnych hráčov, pretože tí nemohli kvôli tomu efektívne obchodovať.

  Počas rozličných krokov, ako tomuto zabrániť, sme si uvedomili, že jedinou možnosťou, ako problém vyriešiť, je zmeniť fungovanie prémiového trhu. A preto, od sveta 55 a ďalej (toto sa netýka starších svetov), sme urobili zmenu, kvôli ktorej budú všetky prémiové body, získané pomocou prémiového trhu, viazané na účet a teda nebude možné ich preposielať na iné účty. Sme si vedomí toho, že takéto obmedzenie mnohých z vás ovplyvní negatívne (a to je tiež dôvod, prečo sme s týmto blokovaním tak dlho čakali), ale dospeli sme k záveru, že iné kroky nebudú také účinné. Toto je jediný spôsob, ako zabezpečiť, aby podvodníci, opísaní vyššie, nemohli zneužívať náš systém a neovplyvňovali negatívne vašu hru. Chceli by sme tiež poďakovať všetkým, ktorí nás kontaktovali ohľadom týchto problémov počas uplynulých týždňov, čo dopomohlo k nášmu vyšetrovaniu a riešeniu vzniknutej situácie.

  Dúfame, že vyššie uvedeným dôvodom rozumiete a pokiaľ máte nejaké pripomienky, môžete ich písať do tejto témy na fóre.


  Ďakujeme!

  Tím Divokých kmeňov
   
  Paiton sa to páči.
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.