Dôležité Zmeny v ochrane osobných údajov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
194
Zmeny v ochrane osobných údajov

Vážení hráči,

ďakujeme vám za vašu vernosť a prejavenú dôveru počas hrania Divokých kmeňov a komunikácie s ostatnými hráčmi.
Dnes by sme chceli túto dôveru prehĺbiť a informovať vás o zmenách v ochrane osobných údajov.Prečo tieto zmeny?

Nové zákony o ochrane dát sú počas tohto roku zavádzané na celej planéte. Dôvodom je nariadenie Európskej únie o ochrane osobných údajov (GDPR, General Data Protection Regulation), ktoré stanovuje rôzne požiadavky, ktoré majú zvýšiť zabezpečenie osobných údajov a súkromie vašich dát.

Zmeny v pravidlách ochrany dát teda odrážajú uvedené nariadenie EÚ a majú zabezpečiť, aby vaše osobné údaje boli počas využívania našich služieb uchovávané v čo najväčšom bezpečí.Aké sú to zmeny? Kedy začnú platiť?

Zmeny v pravidlách ochrany súkromných údajov majú za cieľ urobiť väčší prehľad v tom, ktoré dáta sú uchovávané a prečo je uchovávanie týchto dát potrebné z pre zabezpečenie čo najlepšieho herného zážitku počas hrania našich hier.

Nové zásady o ochrane dát začínajú platiť od 25. 5. 2018 a môžete ich nájsť v tomto odkaze.Čo sa zmení pre mňa? Musím niečo urobiť?

Najväčšou zmenou pre vás je to, že budete mať väčšiu kontrolu nad údajmi, ktorú sú ukladané na účtoch, či už v hre, alebo na verejnom fóre.

V prípade potreby môžete zobraziť či zmeniť svoje Nastavenia použitia dát, ktoré sa dajú upravovať v herných nastaveniach účtu (pre hru a fórum). Upraviť či zmeniť to môžete i nemusíte, táto voľba je iba na vás.


Ak by ste mali nejaké otázky, neváhajte sa nám ozvať!
Váš DK tím :sermiar:
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.