zmena vlajky na šťastie a nová náhrada

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím,

DK hrám už nejaký ten čas, a zo všetkých vlajok sú dve prakticky na nič, a takmer nik ich nepoužíva.

a to sú vlajky na šťastie (načo dať šťastie, keď môžem mať vlajku na útok)
a vlajku na nosnosť (tých max. 10 percent nákladu navyše veľa nespraví, a radšej mám v tej dedine vlajku na suroviny)

preto navrhujem zmeniť vlajku šťastie na novú vlajku:

Skrátenie stavebného času budov v dedine

o koľko % sa skráti stavebný čas v dedine, nechám už na tvorcoch. na čiernej vlajke to môže byť od 10 do 20%.
A táto vlajka by rozhodne našla použitie medzi hráčmi, hlavne pri neskorších fázach hry :)

Ako sa Vám tento nápad pozdáva?

Sixim
 

DeletedUser

Hosť
Naráža to len na jeden problém - skrátiť pracovný čas sa dá aj prémiovými bodmi. Ale ak neide inno games iba o zisk, tieto vlajky by našli uplatnenie. Navyše pri 6-12% bonuse pri zelenej vlajke by to mohlo pomôcť ako doplnok k hráčom a nie ako náhradu skracovania stavebného času za PB. Navyše hráči ktorí majú veľa dedín, iba máličko používajú skracovanie času pomocou PB, pretože je to príliš drahé (pravda, okrem rýchleho dostavania opevnenia)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Nápad to nie je zlý, môžem ho posunúť ďalej :)

Čo sa týka času výstavby, mám pocit, že by to mohlo spôsobiť zopár komplikácií (už počas jej vytvárania) - doteraz skracovanie výstavby fungovalo jednorázovo a nemenné. Čo ak hráč nastaví vlajku a potom ju zas stiahne? Bolo by treba urobiť to podobne, ako s verbovaním a nie som si istý, či by to bolo také jednoduché, ako si to predstavujeme.
A myslím si, že sú aj hráči, ktorí využívajú vlajku pre šťastie :)
 

DeletedUser

Hosť
stačí použiť podobný systém, ako sa používa pri výpočtoch času stavby počas stavania hlavnej budovy. Pri zadaní hlavnej budovy do stavebného radu sa automaticky skráti čas stavby nasledujúcich budov v stavebnej rade. Keď vyhodím hlavnú budovu zo stavebného radu, opäť sa stavebné časy prerátajú a predĺžia.

okrem toho aj skrátenie stavebného času za PB môže využívať podobné veci.

alebo ak to má byť jednoduhšie, po stiahnutí vlajky sa čas aktuálne stavanej budovy vráti na pôvodný (bez vlajky), teda nebude záležať, kedy presne stiahnem vlajku, pretože to stavbu aktuálne stavanej budovy ovplyvní rovnako.

okrem toho je ochrana, že vlajka sa nemôže 24 hodín meniť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser18182

Hosť
S neopodstatnením vlajky štastie absolútne nesúhlasím skôr by som to zamenil za obyvateľstvo ktorý je úplne zbytočný (štastie využívam takmer naplno) a s nákladom súhlasím je nanič
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore