Zmena je život :)

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2

Hosť

Battle_scouting_enemy.jpg

Milí hráči,

možno to sami dobre poznáte. Aj keď máte niečo veľmi radi, ale robíte to už dlhšiu dobu, po čase príde chuť na zmenu, na niečo nové. A tak je to aj v mojom prípade. Divoké Kmene sú jednou z mojich najobľúbenejších prehliadačových hier, hlavne kvôli vám ľudom a veľmi rád som vám tu celé roky pomáhal riešiť vaše problémy s hrou a písal si s vami o všetkom možnom, ale nastal čas aj pre mňa na zmenu.

A tá má formu toho, že prenechávam pozíciu administrátora slovenskej verzie Divokých Kmeňov niekomu inému a budem sa venovať ďalšiemu projektu v rámci InnoGames a to konkrétne novej hre Tribal Wars 2 (ktorú ste srdečne zvaní hrať).

Nebolo to pre mňa vôbec ľahké rozhodovanie, predsa len som tu od úplného začiatku a viacero vecí mi bude určite chýbať, nemusíte byť však smutní, neodchádzam úplne z DK a ostanem v istej forme pôsobiť v našom DK tíme, preto sa s vami tuto úplne nelúčim.

Na moje miesto nastúpi ako nový komunitný manažér MatthewFOX, ktorý je veľmi šikovný (dúfam, že ho budete poslúchať) a mňa zase ako nového komunitného manažéra nájdete v Tribal Wars 2.

Ostáva mi už len poďakovať vám všetkým za to, že ste to so mnou celé tie roky vydržali, vážim si, že som vám mohol spríjemňovať hru a pomáhať.

Majte sa fajn a uvidíme sa dakedy na fóre :)

Váš Linteo :sermiar:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore