Zodpovedané Zástup (režim dovolené)

  • Zakladateľ témy DeletedUser17195
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser17195

Hosť
Ahoj!

Chápu, že je to asi docela potřeba pro kmen, aby věděli, co onen hráč nabízí.. Ale že bych dal zástup někomu absolutně cizímu? I kdybych nechal vše odškrtlé - nic takového.. Nevidím důvod, proč jim nestačí TW Stats? A cizímu člověku jen tak "jako že" dát přístup ke mně? Aby věděl, co mam?

Už je to hoodně dlouho, co jsem tuhle hru hrál, ale tohle? To požaduje nějak moc kmenů, ne?

Je to jednoduše divný..

A pardon za asi nevhodnou sekci, nezahlédl jsem tu OT..

Jaký na to názor máte Vy? Je Vám to jedno?
 

DeletedUser

Hosť
A Ako si to predstavuješ? Žeby za teba hral nejaky bot ktory sa ešte aj bugne?
 
Naposledy upravené moderátorom:

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Mne osobne to vadí. Mne sa nikto v účte šprtať nebude. Ako aj na svete 30. Vodca napísal, že každý mu musí dať zástup inak ho vyhodia z kmeňa. No tak ma vyhodili :D
 

DeletedUser

Hosť
Nikomu to nie je určite príjemné.
Skús na nich trochu pritlačiť a daj im na výber.
Ber, alebo nechaj tak.

Myslím, že ak si dobrý hráč, prijmú ťa.
 
Naposledy upravené moderátorom:

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No ide v tých zástupoch skôr o to že viacerí klamú a tak keď by som sa ťa sptýtal napr: koľko máš vojska napr: 10000 seker. Ale keď pozriem že dedina má 500 bodov tak ti to už nepasuje,ide o to že viacerí takto klamú a nevieš si to potvrdiť kvôli tomu sú kontrolné zástupy aby si bolo isté vedenie že majú schopných hráčov ktorý sa o seba vedia postarat poprípade trocha im poradiť. Ak sa nevymyslí iný spôsob ako si to potvrdiť tak to budú kmene žiadať!
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Kľudne im môžem poslať printscreen dediny a jednotiek z nádvoria :)
 

DeletedUser

Hosť
Čo koho do toho, čo ja mám.
Ja osobne by som mu zástup nedal.
Dám zástup a pri najbližšom konflikte by to mohli zneužiť.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Jaro987 u mňa som bral aj to:) Ale nie každý to berie:)
No ide len o to že teraz v DK nie sú len špehovia ako jednotka ale špehovia ako hráči a potom sú tu hráči čo len podpory žiadajú a tomuto sa každý kmeň chce vyhnúť. Takže každý kmeň kde nie sú iba hráči čo sa dobre poznajú tak ak sa chcú chrániť pred takýmito hráčmy tak bude kontroly robiť. A zástup je idealny spôsob ako sa tomuto moze braniť kmeň
 

DeletedUser14482

Hosť
PrintScreeny sa dajú obalamutiť tým, že si zobrazím zdrojový kód stránky a prepíšem potrebné údaje (ak to nieje obrázok). A osobne s tým súhlasím. Ak samozrejme nemám nakúpené nejaké PB. A aj tak si môžem nastaviť, čo ten hráč bude a nebude môcť na zástupe robiť.
 

DeletedUser15032

Hosť
Normalne :D ale nezmeni to aj v hlavnom zdrojovom kode iba ti to napise na stranke namiesto 500 napr. 5000
My sme to tak robili v skole, ked sme mali daky test a nemuselo sa to odosielat, ze si to iba pozrel, ze kolko bodov...
Neviem ako presne to je ale das pravy klik a tam tusim na "zobrazit zdrojovy kod" a potom len prepises, to co potrebujes
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser15032

Hosť
Ja prntscrny ani nedavam :D a uz ani nebudem keby chcem a dakto, komu by som och mala odpslat by to cital, by ich uz nechcel :D
 

DeletedUser16776

Hosť
Každý prehliadač má nástroje pre vývojárov, jednoducho nájdete element a zmeníte počet
PUHC9XE.png
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore