Zodpovedané Watchtower

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Zdravím, chcem sa spýtať či sa tá nová budova (watchtower) stane na sk serveroch štandardom, alebo tu bude niečo ako kostol? Teda na niektorých svetoch to bude, na niektorých nie.

Dúfam ale že to bude tá druhá možnosť, lebo sa mi tá budova vôbec ale že vôbec nepáči.

Ďakujem.
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Poprosím moderátora či by mi mohol opraviť názov témy, pretože som náhodou stlačil enter a ono mi to potom vytvorilo tému -_- Ď.
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Malo by to byť podobné ako v prípade nastavovania kostolov, uvidíme.
Všetko sa včas dozviete :)
 

DeletedUser11046

Hosť
Taktiež dúfam že to tak bude. Predtým než do hry nahodíte, niečo super nové, čo bude žrať prémiové body, by sa mohla vytvoriť nejaká anketa, či to hráči vlastne chcú. Nedávno prišiel nový paladin a teraz zase toto. Ja sa ani nečudujem, že už je problém naplniť 4 kontinenty, keď každý druhý mesiac prichádza nejaká super vychytávka, ktorá len lamkám nahráva do kariet.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Príde mi to trocha ako budova na nič:D Skôr sa mi nepáči že efektívnosť fakov spadne:/ Ale nech sa líšia svety ja by som to bral neutrálne:D
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Tak vravím keď to budú dávať do hry ako kostol, že len občas, nemám s tým problém, proste na tie svety nepojdem. Ale ak to bude v každej hre ako ten prémiový trh lamácky tak končím.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore