Diskusia Vylepšenia v hre

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232

Milí hráči,

v roku 2016 sme sa dočkali hromady vylepšení a noviniek...

Pridaný bol kmeňový chat, nový systém paladinov, strážna veža,
vylepšené boli rebríčky, úspechy, grafika dediny, filtre, fungovanie hry,
zahrali ste si v Šľachtickom veľtrhu, Diamantovej bani, Bitke o vežu...

Mnohé z návrhov boli urobené práve vďaka vašim postrehom a nápadom.
Aj preto by nás zaujímalo: Čo ešte by ste radi upravili v hre?

Čo by ste pridali, čo pozmenili, čo sa vám páčilo a čo nie?
Určite máte hromadu nápadov, ako by sa dala zlepšiť táto hra.

Podeľte sa s nimi :)
.
 
Naposledy upravené :

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Bol by som rád keby starí a nový systém paladinov striedali a tak isto aj strážna veža nebola raritou... Má to svoje čaro ale nie každému sa to páči a tak by bola aspoň väčšia pestrosť nastavení a viac hráč...:)
 

DeletedUser535

Hosť
V prémiovom trhu pridať kolonku, kde nebudeme musieť zadať počet surovín koľko chceme nakúpiť ale koľko prémiových bodov chceme utratiť.

Pri menšom počte PB je výhodnejšie si body rozdeliť a je to rýchlejšie ako vyrátavať koľko kde môžem utratiť.
 

DeletedUser

Hosť
po pár rokoch znova na DK :) bohužial som nemilo prekvapený keď som sa dal na najnovší začatý svet 44.. každý deň dostávať nejaké bonusy do útoku, obrany, k surovinám atď.. 10 paladinov, strážna veža.. za rok predpokladám že spravia svet s nastaveniami, za každý prežitý deň na DK budú hráči dostávať 10Pb

zrušené paladinove predmety, odosielanie vlačiku v 100ms teraz dokáže každá jedna lamka, lebo jej to hra ponúkne..

no čo ti ja viem.. najlepšie DK sú classic.. žiadne vylepšenia, bonusy, kostoly, veže, 3-vyskum, 10-výskum.. proste len Vlajky, palach + predmety tam je to o hráčovi, nie aby si decko na PB postavilo účet a keď začnú chodiť útoky tak dá zmazať.. starý dobrý Mad Max, Šialený max alebo jak sa volal :) nakúpil si dediny a potom dal zmazať :) ..... stará dobra grafika mapy(ešte že sa to dá nastaviť)
 
Hore