SÚŤAŽ Vyhodnotenie súťaže o najkrajší obrázok paladina

  • Zakladateľ témy DeletedUser535
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser535

Hosť
Víťazi súťaže - najkrajší obrázok Paladina

Vážení hráči,
medzinárodná súťaž o najkrajší obrázok paladina skončila. Účasť bola nižšia ale našli sa veľmi pekné výtvory ktoré sme vybrali. Tieto 3 obrázky pošleme do medzinárodného súboja do Nemecka o vecné ceny.


Odmenu 2000 Prémiových bodov a do veľkého finále pošleme tieto výtvory


KINKPIN
76e5362307a04535bd58e3e6557d6126.png


bellator
index.php


knightright

Sn_mka.pngVýhercom gratulujeme, prémiové body Vám budú čoskoro zaslané a držíme Vám palce vo finále v Nemecku, kde budú vybrané 3 najlepšie obrázky, ktoré získajú hodnotné darčeky

Ak by vás zaujímali všetky súťažné výtvory, môžete ich nájsť v tejto téme:
https://forum.divoke-kmene.sk/index.php?threads/súťažné-výtvory-k-medzinárodnej-súťaži-o-naj-obrázok-paladina.10673/

s pozdravom DK tím
 
Naposledy upravené moderátorom:

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
209

Medzinárodné vyhodnotenie súťaže

Milí hráči,

k 13. výročiu Divokých kmeňov sme vás požiadali o zaslanie kresieb nových obrázkov paladina, ktoré by mohli byť použité v hre. Prišlo k nám veľké množstvo príspevkov a po dôkladnom výbere by sme vám chceli s hrdosťou prezentovať troch výhercov, ktorí boli zo všetkých najlepší.

Výber nebol ani zďaleka jednoduchý, ale napokon sme vybrali umelcov zo Slovenska, Ruska a Poľska, ktorých výtvory sa objavia čoskoro v našej hre. Gratulujeme!

Všetci traja výhercovia získajú fyzické ceny, ktoré môžete nájsť v oznámení o súťaži tuto. Už sme kontaktovali daných používateľov, aby nám zaslali svoje adresy, takže ak sa jedná o jedno z vašich diel: skontrolujte svoje prijaté správy!

Dúfame, že ste sa počas kreslenia a vytvárania svojich diel bavili aspoň tak, ako sme sa bavili my počas ich prehliadania. Niektoré boli naozaj... unikátne. Možno vám ich raz niekedy predstavíme.

Dnes však všetka sláva patrí trom medzinárodným výhercov, ktorých diela s hrdosťou predstavujeme:

1.
Vitazne1.jpg2.
Vitazne2.jpg3.
Vitazne3.jpg


Odmenení hodnotnými cenami boli síce len traja ľudia, ale naša vďaka patrí všetkým účastníkom, ktorí nám zaslali ich výtvory! Naozaj k nám prišla hromada skvelých kresieb a v súčasnosti zvažujeme aj pridanie niektorých ďalších do hry. Samozrejme, že vás o tom budeme potom informovať


S priateľskými pozdravmi,
váš tím hry Divoké kmene


Dodatok od SK Tímu: Gratulujeme hráčke KINKPIN k získaniu prvého miesta :) je to veľmi veľký úspech, navyše sa výtvor dostane aj do hry, čo je skvelé!
Ďakujeme za reprezentovanie Slovenska a ukázanie, že aj malá verzia môže dosiahnuť veľký úspech.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore