Zodpovedané Viera

  • Zakladateľ témy DeletedUser17099
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser17099

Hosť
Ak v dedine bola viera a ta dedina zbarbarela tak ta viera tam je ? Alebo bojuju iba na 50%
 

DeletedUser9828

Hosť
Opuštěné vesnice bojují, jako by v nich víra byla, už někde od verze 4.X nebo 5.X (tak 6 let); X neznám, ale někde na .cz DK fóru to jde dohledat, protože vím, že se to tam řešilo taky; možná v Turgonově koutku.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Ako napísal milan z CZ, barbarská dedina bojuje akoby so 100 % vierou.
Všeobecne nie je ovplyvnená nastaveniami, napr. sa na ňu nevzťahuje nočný bonus ap.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
A potom ako to že ešte nidky som nevidel barbarku s kostolom.Má vieru aj bez kostola? či ako nechápem
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Barbari v dedine sú zrejme pohania a pre 100 % účinnosť nepotrebujú kostoly ;)
 

DeletedUser6548

Hosť
Zaujímalo by ma, ako je to s vierou pri podporovaní dedín iného hráča. Na Wiki je napísané že pod vierou musí byť tá dedina kde sa bojuje - teda podporovaná. Ale nepíše sa či musí byť pod vierou podporovaného hráča, alebo pod vierou hráča ktorí ju podporuje. Teda:

1. Ak pošlem podporu do dediny iného hráča, ktorí tam má vieru, ale táto dedina nie je v dosahu mojej vlastnej viery, budú mať všetky vojská v dedine (vrátene mojich) 100% obrannej sily? Alebo moje budú mať len 50% pretože moje vojská nie sú pod mojou vierou?

2. Ak podporovaný hráč v dedine vieru nemá, no daná dedina je v dosahu mojej vlastnej viery, budú mať moje vojská 100% obrany v danej dedine a vojská podporovaného hráča len 50% pretože on sám tam vieru nemá?

Teda - pri podporách závisí na tom či podporovaná dedina je pod vplyvom viery majiteľa, alebo jednotlivé podpory sú viazané na vieru jednotlivých podporujúcich hráčov?

Asi trochu zložito napísané ale snáď sa z toho dá "vysomáriť".
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Každá dedina sa týka bonusov toho hráča, ktorému patrí (a všetko vojsko v dedine, teda i podpora, získava bonusy z tej konkrétnej dediny, kde sa nachádza). Ak pošleš vojsko do dediny nejakého hráča a ten ju má v rámci viery, všetko vojsko v nej bude fungovať na 100 %.

V prípade, že je cudzia dedina v oblasti vplyvu tvojej viery, ale daný hráč v nej vieru nemá žiadnu, všetko vojsko tej dediny bude bojovať len s 50% účinnosťou. Takže je to viazané vždy v rámci dedín a konkrétnych hráčov :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore