Zodpovedané Viac účtov, casual a normálny svet.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám otázku. Na DK som do sveta 25 hral pod iným nickom ako hrám teraz na 26. S nickom na 26 sa však chystám ísť na casual. Rozhodol som sa, že by som svet 26, skúsil zo starým nickom (teda z nickom zo sv 25). Chcem sa však zo starým nickom prihlásiť na sv26 čo najskôr (ak je to možné tak okamžite). Čiže istú dobu, budem mať na svete 26 dva účty. Čítal som niečo o zdieľaní jednej siete ale celkom som to nepochopil. Ako mám teda postupovať?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Nemôžeš mať v rovnaký čas dva účty na jednom svete.

Ak ti preberú ten jeden, ten prvý (a viac sa naň pre ten svet neprihlásiš), môžeš sa tam až potom zaregistrovať s iným účtom.
 

DeletedUser

Hosť
A čo keď označím položku: Zrušiť účet. To musím čakať 5 dní alebo sa s iným nickom môžem prihlásiť hneď.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj,
mluvím za sebe: popřála bych ti hodně štěstí a výsledek nám dej zde na foru vědět (ve hře budeš asi totiž zabanovaný...) :)
Ono totiž vše záleží jen na posouzení a rozhodnutí cheathunterů....a domnívám se, že je to situace případ od případu posuzována různorodě.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Treba počkať, urýchliť to nijako nejde. Skrátka nie je dovolené mať dva účty na jednom svete v rovnaký čas.
 

DeletedUser9319

Hosť
Pokiaľ ti na to neprídu tak môžeš mať aj 3 :D Myslím že nikto sa nebude zaoberať niekym kto má málo bodov v rozbehnutom svete a čaká len pokiaľ sa mu jeden účet nezruší :D Hlavne netreba na seba pútať pozornosť :D (Ja to samozrejme nerobím)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore