Zodpovedané Trhovisko - vyžiadať suroviny

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte!

Táto - dnes - pomerne nová funkcia sa mi veľmi páči. Ale neviem ako rýchlo a pohodlne opraviť prípady, keď suroviny omylom vyžiadam z iného mesta ako som pôvodne zamýšľal. Robím to tak že sa preklikám do dediny z ktorej som omylom vyžiadal suroviny a tam to zruším. Keď je tých dedín viac tak je to pekná makačka. Nezistil som ako by sa to dalo robiť ľahšie (rušiť vyžiadanie surovín priamo v trhovisku mesta kde smerujú suroviny).

Poradíte mi?

Ďakujem.
 

DeletedUser8995

Hosť
Pokud vím, tak žádná jiná možnost, než že vlezeš do vesnice od kud suroviny jdou a zrušíš to přímo tam, tak není..
Nejúčinnější řešení je, dávat si pozor z kterých vesnic se suroviny vyžadují..
 

DeletedUser

Hosť
No pokiaľ mám 300 dedín a v nich 80 potrebujem robiť výstavbu či verbovanie - teda dopĺňať suroviny - tak sa mi pár krát stane, že pri vyžiadaní neprepnem skupinu dedín z ktorých chcem vyžiadať a vyžiadam zo skupiny, ktorú staviam. Pri takom množstve dedín a ťukaní hore-dole, verím že sa to pritrafí z únavy aj iným. Je to otravné a znechucujúce. Najmä ak vyžiadate zo skupiny, kde ste pred pol hodinou žiadali suroviny. Celá snaha sa tým pokazí.

Skúšal som aj rôzne kombinácie pomoci v Správcovi účtu - ale nikdy mi to neposielalo suroviny do tej skupiny kam som chcel - aj napriek tomu že som im dal prioritu.

Myslím že by to bol dobrý námet na upgrate.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore