Temné katakomby...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
V jeden večer ma jeden z mojich poddaných pozval na pivo do hostinca, ked sme prišli panovala tam pochmúrna nálada, ja ako mladí kráľ som netušil prečo a tak som sa svôjho poddaného spýtal prečo má každý v hostinci nevrlú a smutnú náladu, ten mi hned odpovedal, že všetci spomínajú na svoje mŕtve deti ktoré boli zamurované v katakombách mesta za vládi tyranského a barbarského kráľa Tuoréna .... tento kráľ bol vrah a čierny mág, nemal zľutovanie pred nikým a ani pred ničím. Jedného dňa sa tomuto kráľovi prisnila vízia o tom ako ho jedno dieťa zvrhne z trónu a v meste nastolí mier, hneď po tejto veštbe dal kráľ Tuorén rozkaz zamurovať každé jedno, či už sedliacke alebo šlachtické, dieťa do katakomb mesta a tam ich následne aj rituálne podrezať, krv detí vypiť a telíčka nebohých detí zapáliť . Týmto sa kráľ pokúsil oklamať osud no ten mu to naoplátku vrátil. Akonáhle vstúpil do katakomb a vykonával rituál obety osud začaroval vchod do katakomb tak aby sa Tuorén či už živí alebo mŕtvy nikdy nedostal von z hrobky ktorú sám stvoril...Staré legendy hovoria že Tuorén dodnes blúdi po katakombach pod mestom a zabije každé jedno dieťa ktoré sa tam odváži vstúpiť !! :vodca
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore