tanicka0123

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Prišiel som do dediny barbarov. Bola veľmi opustená, zdalo sa dokonca, že tu straší, lebo tieto zosnulé duše umreli boľavou smrťou, trápili sa. Videl som tam veľa starých budov. Do jednej som sa nazrel. Bol tam ešte veľký ošúchaný názov: HLAVNÁ BUDOVA. Keďže ma to lákalo, vošiel som tam. Vojakom som prikázal, aby sa rozdelili a išli každý inam po skupinkách. So mnou bolo ešte zopár vojakov. Staré náradia a klince, drevá a lopaty. Všetko náradie bolo porozhadzované. Bola tam veľká tma. Vedel som, že sa tam konala vojna, ale vojaci neprežili. Nestaral sa o ňu a stala sa z nej dedina barbarov. Na zemi bolo veľa krvi. Vojaci tam nie sú. Keď som išiel o kúsok ďalej, tak som počul zvláštne zvuky. Podlaha škrípala a keď som bol asi 10 metrov od dverí, tak sa zatvorili. Boli dokorán otvorené. Naháňalo mi to strach. Vojaci ušli, ale keď som chcel ujsť s nimi, tak sa mi pred nosom zabuchli vchodové dvere. Objavili sa predo mnou sviečky. Zapálili sa a ja som sa v tej chvíli zľakol. Nikdy nevieš, čo to môže znamenať. Potom sa do kruhu začala liať voda a sypať soľ. Neviem, čo to znamenalo, ale ostať tam ma ani nenapadlo. Začal som veľmi rýchlo bežať. Vedel som, že je to boj o môj život. Vedľa mňa boli z ľavej aj z pravej strany siluety (tiene) vojakov postavených v pozore. A mňa prenasledovala ďalšia. Začala padať stena, vedel som, že sa von už nedostanem, ale aj tak som musel utekať. Oni ma chceli zabiť!! Odrazu sa oproti mne začala rútiť ďalšia silueta a ja som nevedel čo som mal robiť... Chytili ma... Niečím ma omráčili, ale neviem čím. Zobudil som sa a čo som si vtedy pamätal, tak iba to, že som vošiel do nejakej budovy. Začal som mať strach, keď som sa nemohol hýbať. Nebol som oviazaný žiadnym špagátom, reťazcom ani ničím podobným. Nejako sa mi podarilo vyšmyknúť. Pobehoval som po budove a hľadal cestu von. Čo bolo zvláštne, neboli tam okná, ale ani žiadne dvere! Bola tam len stena... Potom som zaspal. Zobudil ma duch, chytil ma za ruku a ťahal ma. Povedal som mu nech prestane. Ale on asi nerozumel. Vyviedol ma von s týmito slovami: "A už sa sem nevracaj, ty vrah!!!" Ja som nevedel prečo.
Ale po niekoľkých minútach som sa spamätal. Ja som to vedel! Tam som kedysi útočil na tých vojakov! Ale prečo ma strašili a nestalo sa to hneď? Prečo sa to hneď nestalo, že ma vyviedli von a nepovedali mi tieto slová? Nevedel som to pochopiť.

Príbeh skončil, neviem či to bolo strašidelné, ale dúfam, že sa vám to aspoň trocha páčilo :) :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Má to zaujímavý spád (oceňujem pohľad z prvej osoby), ale niektoré kontextové vety ma rušili a miestami som sa strácal.
Inak skvelé :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore