Zodpovedané Systém majstrov

  • Zakladateľ témy DeletedUser9319
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9319

Hosť
Zdravím.

Vie mi niekto vysvetliť ako funguje ten systém majstrov? Teda skôr podľa čoho sa vyberá či si majster, alebo učeň?
 

DeletedUser17302

Hosť
No ono to zatial ani nevidim žeby bolo spustene, ale bude to tak, bud ty požiadaš o to byť učňom niekomu, alebo niekto požiada byť tvojim majstrom, a on bude vidieť ake maš budovy a stupne a on odporúča čo by si mal staviať, da ti ulohu, a take ulohy čo ti vybehuju vlavo by mali tiež v takom štyle vybehovať. Tak som to pohopil ja
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Systém majstrov majú možnosť používať niektorí hráči, neskôr to budú mať úplne všetci (ak to máte aktívne, mali by ste ohľadom toho dostať úlohu, kde je presne popísané, kde sa to dá nájsť).

Majstrov a učňov systém rozdeľuje podľa hrania, počtu dedín a podobne. Majster by mal mať nad 5 dedín a učeň 1.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
To bohužiaľ neviem, ale je to pravdepodobne aktivované momentálne náhodným hráčom.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
podľa mňa by to malo biť tak majster 1 rok a + hrania a učeň pod 1 rok hrania :)
 

DeletedUser13153

Hosť
a ide to aj na casuali ? lebo v úspechoch to je vidno ale v profile nie
 

DeletedUser16977

Hosť
ako úspech na casuali je, ale v profile neni možnosť Systém majstrov...
 

DeletedUser13153

Hosť
no ja ho nemám ani tam ani na svete 32 kde ho už majú niektorý v profile úspechov splnený
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ako tu bolo párkrát napísané, aktivovaný majú výukový systém iba niektorí hráči.
Treba ešte počkať :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore