Zodpovedané Svet 26

  • Zakladateľ témy DeletedUser15862
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser15862

Hosť
Mám takú otázku či sa nechystá svet 26 ???

Ďakujem za odpoveď s pozdravom system33
 

DeletedUser2

Hosť
Chystá sa a podrobnosti sa už dozviete naozaj čoskoro :)
 

DeletedUser14315

Hosť
Zdravím...na svete 26 som pozval kamaráta do hry...on to začal hrať už má vyše 600 bodov...a mne nedalo ocenenia ani PÚ...kde je chyba? :D
 

DeletedUser14549

Hosť
Ani mne nedalo a to som 2 pozval na zaciatku sveta.Som si myslel ze to zrusili a bolo by dobre,keby to zrusili vela hracov to zneuzivalo,len kvoli PU
 

DeletedUser8995

Hosť
Zrušeno to určitě není..
Ale tak nějak se mi zdá, že je více druhů toho pozvání hráčů.. A pokud se nepletu, tak odměna v podobě PÚ na 5 dní a vlajky stupně 3 (červené), se dostává pouze tehdy, když pozvete nového hráče a né hráče, který již hrál nějaký svět..

Je to pouze můj pohled na věc, je dost možné, že se mýlím.. o:)
 

DeletedUser14549

Hosť
Aha tak to uz chapem preco som nedostal pozval som len starych.Takze zas podporuju takych co si umelo vytvaraju ucty.Ved je to hrozne ze je to na kazdom svete a namiesto prisnejsich trestov ich este odmenujete.Cest vynimkam,lebo dk potrebuje novych hracov ale mali by to inak vyriesit odmenu dat vacsiu ak niekto vydrzi stzm uctom aktivne hrat aspon polroka a dat dajme tomu 200PB len priklad.
 

DeletedUser8995

Hosť
Jak jsem psal, je to pouze má myšlenka, jak to "může" fungovat, nemám to ověřeno, bude lepší počkat na vyjádření některého tady z vrchních soudruhů co o tom určitě ví více.. o:)
 

DeletedUser13656

Hosť
Za každého pozvaného nového hráča, ktorý dosiahol 500 bodov, získaš Prémiový účet na 5 dní a 1 vlajku!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore