Strašidelný obrázok

  • Zakladateľ témy DeletedUser16906
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16906

Hosť
Kedže je teraz ten Helloween , tak som spravil obrázok spojený s helloween-om . :) Dúfam že sa bude páčiť .

attachment.php


10752688_376091859233989_2021963909_o.jpg
 

DeletedUser16926

Hosť
Super obrazok, kreatívny nápad :) ..... Je mi ale ľuto že hračmalldoran uplne odkopiroval tu ľahku jazdu s tou halloweenskou hlavou :)
 

DeletedUser16906

Hosť
Dakujem :) ... Linteo ako som si vsimol tak si do pravidel dopisal ze tam treba podpis hraca :) mam teda prispevok zmazat a dat ho sem znovu alebo ako ? :)
 

DeletedUser16906

Hosť
okrem napisu kopia z DEMA van HELSING ?

Urcite nie :) je tam toho spravene ovela viac ako si myslis alebo ako to vyzera :) bolo to upravovane vo photoshope ale ano pozadie je len "kopija" do ktorej su pridane efekty a podobne veci takze to nebolo spravene v skicary za 5 minut :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser16892

Hosť
Podaril sa ti... ja v skicari som ledva zvladla moje herne meno a aka som hrda :D
 

DeletedUser16912

Hosť
Super obrazok, kreatívny nápad :) ..... Je mi ale ľuto že hračmalldoran uplne odkopiroval tu ľahku jazdu s tou halloweenskou hlavou :)


tak aby bolo jasno, robil som obrazok ešte poredtym ako som videl tento :) myslím že keď zadám dané slovo do googlu tak mi nájde podobné, ba aj tie iste obrázky, takže nejakým extra kopírovaním by som to nenazval z tohto pohľadu, ale maj si svoj názor, to ti neberiem ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore