Statočná hrdinka Katarina :D

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dúfam, že snaha sa mi vyplatí :)

img_20140628_141639_20140628142358537.jpg



psm.wbl.sk/fotogalerie/2/velke/img_20140628_141639_20140628142358537.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Este keby ten obrazok nebol kopirovany z LOL-ka tak by to bolo super! poprosim adminov aby tento obrazok nebrali do sutaze! dik!
 

DeletedUser

Hosť
Preco ja som to nakreslil :/
Co je na tom zle
Lubinko to kreslil v PC a dal tam trollface tak preco ja mozem dat
 

DeletedUser14279

Hosť
podla mňa trochu od veci, že drak a hrdinka idú na opačnú stranu :)
 

DeletedUser

Hosť
To je jedno som spojil 3 kresby :)
A pozera sa smerom na priseru ;)
Je to taky prestrih pohladov :D
 

DeletedUser

Hosť
to je jedno ja obkreslim Picassov obraz a mozem povedat ze je moj? Niekto kto to nakresli sam ma to sice horsej kvality - ako ten toj drak a kral (pretoze su tvoji vlastni) ale ma to z vlastnej fantazie. Ten si zasluzi vyhrat a nie ty co si si prilozil papier na monitor a obkreslil si si to! btw. ten troll face- trollfaces su uplne vsade boli na to vytvorene lebo na ne nikto nema autorske prava ale na lol-ku su autorske prava! ja teraz robim pre jednu pc hru ktory ma vyjst v septembri ART BOOK a tiez by sa mi nepacilo keby mi niekto skopcil postavy!
 

DeletedUser

Hosť
1. ja som to neobkresloval ale naucil som sa to krelit z hlavy ne jak ty co to vie len stiahnut a netvrdim ze som to vyrobil ja
Ten drak... je taky lebo sa mi uz nechcelo kreslit a najskor bola tato sutaz len do 28.6. tak som sa to snazil co najskor
Navyse v pravidlach sutaze nueje ze nemozu byt pouzite postavy z hier/filmov...
Nech rozhodne Linteo!
Ak tento obrazok bude diskvalifikovany nakreslim iny
 

DeletedUser14279

Hosť
mike502 nebuď trápny... neviem čo je zlé na tomto obrázku... až nato že tá hrdinka skáče aj pozerá totál na opačnú stranu od draka :DD
 

DeletedUser

Hosť
Tak uz tu mame 3.7. - koniec sutaze
Len sa obavam ze vysledky nebudu lebo nas tu nieje ani 15 ucastnikov :/
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore