Zodpovedané Spoločné internetové spojenie

  • Zakladateľ témy DeletedUser17763
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser17763

Hosť
Zdravím, hrám svet 34 a môj brat ho teraz začal hrať tiež. Viem, že ak by sme hrali na rovnakom PC museli by sme si zaškrtnúť spoločné internetové pripojenie. Ale ak ja hrám na notebooku a on na PC musíme to dávať tiež? ide o to že ja som na wifi a PC je pripojený ce kábel, no internet máme z toho istého routra. Ide o IP adresy počítačov alebo toho zariadenia?
Budem vďačný ak mi poviete či musíme mať zdieľané inernetové pripojenie alebo nemusíme.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Úprimne ja by som sa nezaškrtol. Mám s tým skúsenosť a nie raz i ja som dostal ban práve vtedy keď som sa tam zapísal ale keď som sa nezapísal čuduj sa svete nič. Podľa mňa toto treba pekne povedať INNO že je to sprostosť! Buď to treba opraviť alebo proste sa nezapísať. To je môj názor podľa mojej i kopu iných skúseností
 

DeletedUser17774

Hosť
Ono je velmi složité rozeznat zda jde o skutečnost či podvrh.

Představ si že napíši že mám 2 bratry a všichni doma hrajeme DK ( Ačkoli to pravda není ) a já si přihlásím 3 účty ze kterých budu profitovat a tahat jen jeden učet. Řeknu si mám nastavené sdílení a tím jsem zobliga. Chyba.
INNO v podezřelých případech zkoumá četnost připojení, yza se všechny učty nepřipojují hned po sobě a v neposlední řadě i styl hry na daných sdílených účtech. Při podezření nekalosti ti hrozí BAN. Je příliš mnoho zkoumajcích faktorů od podobnosti hesel až po styl hry. Pochop že ne vždy lidé mluví pravdu a nemají to jako multi acc. Chyba se stát může a z vlastní zkušenosti vím, že pokud jsi opravdu nehrál nečestně a chováš se slušně při komunikaci se supportem, bude ti dozajista vyhověno.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore