Zodpovedané slachtic

  • Zakladateľ témy DeletedUser17177
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser17177

Hosť
Dobry den. Chcem sa spytat , ak mi v utoku umrie slachtic tak na to aby som ho znova naverboval potrebujem dalsie mince alebo mi stacia tie ktore som zrobil na toho uz mrtveho slachtica. A este mam jednu otazku :) Ako to robite ked chcete prebrat dedinu s vlacikom? Posielate v prvom cistiacom utoku aj jedneho slachtica?
 

DeletedUser15032

Hosť
Nie, nie je potrebne razit dalsie mince, ked pri predchadzajucom utoku slachtic zomrel. Je to na tebe ci posles slachtica s s cistickou, lepsue je najprv cistka potom slachta...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Takže ak si mal mince a ten šlachtic ti zomrel nemusíš robiť mince zas a áno vo vláčiku prvý útok býva čistiaci takže kopu off army a v ďalších sú aj šľachtici
 

DeletedUser17177

Hosť
:D hej ale chapes ma ak chcem poslat 5 utokov v jednej sekunde aby som ho hned prebral potrebujem 5 slachticov nie? A v tom cistiacom je pravdepodobne KO
 

DeletedUser17177

Hosť
:D rozmyslal som nad tym , ale slachtic je najpomalsi a nacasovat si ten cistiaci utok pred slachty je hardcore
 

DeletedUser16714

Hosť
časovanie je bežná vec či už v obrane alebo útoku .Toto je strategická hra a ver ,že časovať útok pred šlachtu hardcore ozaj nie je skutočný hardcore na divokých si pravdepodobne ešte nezažil :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore