Zodpovedané s31 začátek?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
mám otázku ohledně toho jak začít na s31 jsem tu 12 hodin denně a tak bych rád viděl návod od pokročilejsich či zkušenějších hráčů co 1 den na jaký stupeň.. (pb nemam)
 

DeletedUser

Hosť
Choď podľa poradia úloh.
Sa mi zdá, že idú následovne:
Postav Drevo a hlinu na 1.
Postav Sochu.
Postav bane na 4-3-1.
Postav kasárne.(Hl. budova 3)
Postav sklad na 3.
A potom stavaj bane na 9-8-6.
Niesom si istý, asi takto to ide.
Sám uvidíš v hre.
Hlavne musíš plniť ostatné úlohy ako zmena profilu, zmena názvu dediny atď... Keď ich budeš plniť budeš mať suroviny na ďalšie stavby :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Podľa mňa na začiatku hlavne doly a kasarne si spraviť a rabovať Takže v prvý deň cca: 8 drevo 7 hlina 5 železo 3 hlavná 1 kasarne a sklad na 5 Sklad podľa toho ako často si tu treba to rátať aby surky nešli zbytočne a ešte treba furt k tomu prirátať rabovačku keby náhodov by si vyraboval max :)
 

DeletedUser15032

Hosť
Aj podla mna, stale iba surky stavat a z toho co ti vystane vojsko... A potom ked uz budu dako vyse 10 mozes zacat stajne atd, vacsinou to vyadza asi 3 dni akebo debo den pred skoncenim ochrany, ako komu pravdaze
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa na začiatku hlavne doly a kasarne si spraviť a rabovať Takže v prvý deň cca: 8 drevo 7 hlina 5 železo 3 hlavná 1 kasarne a sklad na 5 Sklad podľa toho ako často si tu treba to rátať aby surky nešli zbytočne a ešte treba furt k tomu prirátať rabovačku keby náhodov by si vyraboval max :)

takze s tymto dam lahku jazdu skorej ako ked spravim po tej ulohe tak 70 kopiji, potom vyskumam sekery aby som mohol posielat viacej utokov a jak to bude mozne tak hned stajne a lahku jazdu.. ked som to hral tak 2 roky dozadu tak som ich dal vela pred skoncenim ochrany a kratko nato bezali stajne a kasarne nonstop + vystavba na slachtica
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore