Diskusia Súťaž o najlepší profil kmeňa - diskusia

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tu môžete diskutovať o prebiehajúcej súťaži. Ak máte nejaké nejasnosti, neváhajte a pýtajte sa, radi vám odpovieme :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ako ak sa chcem zapojiť do súťaže tak musím na 31 opustiť svoj kmeň spraviť profil a zas sa vrátiť k môjmu kmeňu?
Bol by som za keby bolo že hoci aký svet by to mohol biť
 

DeletedUser16190

Hosť
Musi byt ten profil s plnou vaznostou,alebo mozem ho dat na "kusok" humornu notu?:D
 

DeletedUser

Hosť
Ako ak sa chcem zapojiť do súťaže tak musím na 31 opustiť svoj kmeň spraviť profil a zas sa vrátiť k môjmu kmeňu?
Bol by som za keby bolo že hoci aký svet by to mohol biť

Dohodni sa so zakladateľom, nech ti dá patričné práva, uprav profil, prihlás ho do súťaže a po vyhodnotení ho zmente.
 

DeletedUser15144

Hosť
Po nejakom tom čase tu nakuknem a celkom dobra súťaž. Kto chce obrázky píšte sem správu isto sa dohodneme :D :D :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ako ak sa chcem zapojiť do súťaže tak musím na 31 opustiť svoj kmeň spraviť profil a zas sa vrátiť k môjmu kmeňu?
Bol by som za keby bolo že hoci aký svet by to mohol biť
Boli by sme radšej, ak by to boli plnohodnotné kmene, napríklad si niekto vytvorí vlastný, pozve do sveta svojich kamarátov, spoločne urobia kmeň a ten napr. bude súťažiť :) čím viac hráčov vás v novom svete bude, tým to bude väčšia zábava.
Každopádne, iba zakladateľ sa môže účastniť preto, aby sa to nejako neobchádzalo, že sa za jeden kmeň prihlási 40 hráčov.

Musi byt ten profil s plnou vaznostou,alebo mozem ho dat na "kusok" humornu notu?:D
To necháme na teba :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Boli by sme radšej, ak by to boli plnohodnotné kmene, napríklad si niekto vytvorí vlastný, pozve do sveta svojich kamarátov, spoločne urobia kmeň a ten napr. bude súťažiť :) čím viac hráčov vás v novom svete bude, tým to bude väčšia zábava.
Každopádne, iba zakladateľ sa môže účastniť preto, aby sa to nejako neobchádzalo, že sa za jeden kmeň prihlási 40 hráčov.

To necháme na teba :)

Nechápem len jednu vec prečo svet iba 31? Viem nový svet a chcete aby sa reprezentovali kmene.Ale aj tak si nemyslím že veľa ludí sa zapojí potom keď iba jeden svet a k tomu ešte chcete aby bol plnohodnotný:D A potom že 10 odmeneních však spolu sa zapoja 10:D
 

DeletedUser15032

Hosť
Nechápem len jednu vec prečo svet iba 31? Viem nový svet a chcete aby sa reprezentovali kmene.Ale aj tak si nemyslím že veľa ludí sa zapojí potom keď iba jeden svet a k tomu ešte chcete aby bol plnohodnotný:D A potom že 10 odmeneních však spolu sa zapoja 10:D

No, na inom svete by to možno bolo lepšie, sk31 má síce super nočný bonus ale je na tajomstvá... :(
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Petsu, nikde som nenapísal, že je to pravidlo alebo že len podľa toho budeme vyberať. Šancu má každý účastník z nového sveta.
A prečo nový svet a nie starší? Pretože väčšina kmeňov na starších svetoch majú svoj zaužívaný profil, ktorý pochybujem, že budú meniť kvôli súťaži :) prípadne si ho potom dajú naspäť a výsledný efekt bude žiadny.
 

DeletedUser16190

Hosť
ale nikto nejde s cielom,ze chce byt 10ty :) kazdy chce byt prvy...
 

DeletedUser16714

Hosť
K tým profilom by som len povedal,že menej je niekedy viac ,aspoň podľa mňa. Stále čakám na niečo originálne ,nové čo zaujme. Profily nie sú zlé ale zatiaľ ma nič nezaujalo a kedže ja tiež nemám fantáziu na to aby som ohúril okolie, tak sa radšej súťaže nezúčastním :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
ale nikto nejde s cielom,ze chce byt 10ty :) kazdy chce byt prvy...

No ok každý prvý ale mne sa to moc nezdá nič v zlom ale zatiaľ je všetko ako každý profil len niekto sem ho aj hodí:) Pito áno ty ho si spravil srandovný ale však si predstav taký profil na nejaký výťazný kmeň to by vyzeralo:D:D

A ja by som aj spravil profil keby to nemusel biť svet 31:D
 

DeletedUser8409

Hosť
čo máš s tým biť? Si chýbal v škole keď ste sa učili vybrané slova?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Momentálne aj kvôli nedostatku času, ale do týždňa to určite bude :)
 
Hore