Diskusia Súťaž o najkrajšiu menovku - diskusia

DeletedUser12534

Hosť
Aby sme sa chápali menovku na stôl alebo menovku ako na pripnutie ? fakt nemá byť šírka 100mm a výška 65mm??
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser15144

Hosť
pozeral som výtvory na CZ fóre a jeden hráč tam dal len dve menovky a už ho tam nejaký zastupca admina upozorňoval že súťažná môže byť len jedna menovka a tak nech si vyberie ktorá bude súťažna. Ako to teda je? Pokiaľ viem návrhov môže byť niekoľko nie?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
U nás to nie je nijako obmedzené :) akurát prvé tri miesta získajú traja rozdielni hráči.

  • Do súťaže budú zaradené všetky menovky, ktoré splnia zadanie.
  • Za súťažné sa považujú všetky práce, ktoré budú umiestnené v prvom príspevku témy (takže ich môže byť aj viac).
 

DeletedUser

Hosť
Mám jednu otázku, ak by som sa chcel zapojiť musí spraviť jednu univerzálnu menovku pre obe hry alebo môžem vytvoriť pre každú hru samostatne?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Mám jednu otázku, ak by som sa chcel zapojiť musí spraviť jednu univerzálnu menovku pre obe hry alebo môžem vytvoriť pre každú hru samostatne?
Ideálne pre celý zraz, takže nejakú skupinovú :)
A je to aj pre slovenskú a českú verziu... takže máte voľnú ruku všetci. Uvidíme, čo nás zaujme.
 

DeletedUser16714

Hosť
Ešte spam ,ak by sa potom dalo dali by ste na fórum menovky aj z iných verzií ,že ako sa tam hráčom darilo ? Bolo by fajn vidieť "konkurenciu" :)
 
Hore