Diskusia Súťaž o najkrajšiu menovku - diskusia

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Všetky pokyny sú v zadaní :)

Treba vytvoriť menovku (napr. cez grafický program, to necháme na vás hráčoch), potom to uploadnuť (nahrať na internet) v čo možno najväčšej kvalite (treba dodržať obmedzenie rozmerov) a následne vložiť do svojej témy.
 

DeletedUser

Hosť
Všetky pokyny sú v zadaní :)

Treba vytvoriť menovku (napr. cez grafický program, to necháme na vás hráčoch), potom to uploadnuť (nahrať na internet) v čo možno najväčšej kvalite (treba dodržať obmedzenie rozmerov) a následne vložiť do svojej témy.

ale ja som to nakreslil -_-
:(
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ak to oskenuješ a bude to dobre vyzerať (ono sa to bude x-krát tlačiť, podľa počtu zúčastnených), tak to nevadí :)

...
Uzávierka je až o niečo vyše mesiaca, tak máte všetci čas sa s tým pohrať, nech zabojujete o prvé miesta. A trochou snahy tromfneme aj ostatné verzie ;)
 

DeletedUser16011

Hosť
Mám dotaz nemajú byť náhodou maximálne rozmery výška 65 mm a šírka 100 mm ? a nie naopak ? :D
 

DeletedUser15144

Hosť
Milujem grafické súťaže a ešte za 1000pb :D si dám zaležať :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Mám dotaz nemajú byť náhodou maximálne rozmery výška 65 mm a šírka 100 mm ? a nie naopak ? :D
To je dobrá otázka... vychádzam z českej verzie, kde to bolo vyhlásené ako prvé :)
http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?24305-Zadání-soutěže-o-nejhezčí-jmenovku
Osobne si myslím, že keď to nebude prehnané, tak to môže byť približne také menovkoidné :D

a kam to mám odoslať?
Prečítaj si ešte raz pokyny, treba vytvoriť novú tému a tam to vložiť :)
 

DeletedUser15144

Hosť
Ešte by som mal otázku. Čítal som že súťaž prebieha i na Cz a aj the west fórach. Víťazi sa budú vyberať zo všetkých 4 fór alebo každého fóra budú traja odmenený?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Čo sa týka odmien, u nás vyhodnotíme a odmeníme troch najlepších.
A komu sa podarí vyhrať vo "finále", dostane ďalších 1000 bodov, teda ich bude mať 1500, 1750 alebo 2000 :)
 

DeletedUser17340

Hosť
koko návrhov môžem poslať najviac? je to obmedzené alebo kolko chceme?
 
Hore