Zodpovedané Robot

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9505

Hosť
Dobrý deň
( ahojte )

Chcel by som vedieť prečo nás trápite týmito výmyslami ?
Niekoľko rokov nikomu nič nevadilo a teraz zrazu sme všetci roboti :(

Však nezneužívame vašu hru ale naše PC našu elektriku a naše prehliadače.

Uvedom ťa sa prosím vás a obmedzte toto zdržovanie a znechucovanie hry !



A nezabudnite my zmazať príspevok :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Toto nastavenie je tu už pár rokov a za jeho zavedenie môžete byť nahnevaní nie na správcov hry, ale na podvodníkov, ktorí sa snažia v tejto hre podvádzať.

Čo sa však týka otázky, DK Tím to bohužiaľ nemôže nijako ovplyvniť. Riešili sme to už niekoľkokrát a podarilo sa do istej miery zredukovať početnosť, vypnúť to však nemožno. Taktiež stojí za spomenutie, že častejšie, než raz do hodiny by sa to zobraziť nikomu nemalo.

Ešte mi napadlo, nedávno bolo overovanie zjednodušené, teraz stačí jeden klik, nie vypisovanie písmen :)
 

DeletedUser9505

Hosť
Jeden klik a pár obrázkov :(

Viem že na CZ serveroch to beží o kusok skôr než u nás.
Ale aj tak je to nesprávne ja klikám u seba ( požívam svoj PC ) a to čo robím zo svojou pracovnou plochou je moja vec.
Ja tam fyzicky klikám tak neviem kde je problém :(



Ale odpoveď že to neovplyvnite my stačí.
Prečo vás ( j***Ť ) za to čo nemôžete :(
 

DeletedUser8059

Hosť
je to vzdy lepsie ako tie cisla :)

K tim podvodnikom, neviem ci takto ich odstranite.
Da sa robit nieco, s hracmi, ked jeden ucet ma cez pevnu linku, dalsie dva ucty cez mobilnych operatorov ? To su 3 ucty, kde si moze posielat surky, obranu, vystavat dediny a prebrat bez potrestania. Tu neni rovnaka IP, da sa proti tomu nejak zakrocit ? Ak nie, tak ROBOT je zbytocny.
 

DeletedUser16850

Hosť
v priebehu hodiny to ukazalo niekolko krat .. co je blbost najme u zastupu ...
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ahoj, napíš nám prosím na hernú podporu a my skontrolujeme, či to bolo naozaj viackrát do hodiny - ak áno, určite to budeme riešiť.
 

DeletedUser18120

Hosť
neviem prejsť cez robota neviem čo stým

vyberiem obrázky ulice a príde mi niečo čo mám skopírovať nižšie. skopírujem a prilepím a nič sa nedeje nie je tam ani žiadna ikona na ktorú by sa dalo kliknúť ani nič iné
v čom je vlastne problém alebo ako to má prebiehať?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ak to náhodou nefunguje správne, s najvyššou pravdepodobnosťou bude problém v doplnkoch prehliadača - skús napríklad deaktivovať adblock, potom by to mohlo načítať normálne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore