Zodpovedané Problémy s načítaním stránky

  • Zakladateľ témy DeletedUser16747
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16747

Hosť
Zdravím

dosť často sa mi posledné dva dni stáva že mi vôbec nejde načítať stránka DK....ani z kompu ani z mobilu
a nie len mne viacerí hráči to aj na FB stránke písali že im nejde načítať stránku

skusil som resetnuť router nič..rozne prehliadače nič...nemám to ani bloknuté firewallom ani avastom ani ničím iním

potom som sa dostal na DK cez proxy server kde mi vypísalo že si potrebujem aktivovať javascript...to už aktivované mám a stále mi stránku DK nenačíta...teraz som sa sem opäť dostal ale neviem kedy sa to všetko zase posere xD

tak vás prosím ak vás niečo napadne prečo mi to asi robí dajte sem vedieť vďaka :)
 

DeletedUser16714

Hosť
Aj mne vypadli dk ,na notebooku ani tablete mi nešli na žiadnom prehliadači (opera ,mozzila ,chrome ) ..jedine na mobile na opere mi spustilo dk. Pripadá mi to zaujímavé ,že dokonca na jednom prehliadači ,že na jedno zariadení ide a na druhom nie.

Na českej fb stránke aspoň si dali námahu vysvetliť čo sa stalo .


Vážení hráči,

byly nám nahlášeny problémy s přihlášením na naše stránky (hra, fórum, wiki apod.). Chyba je zřejmě u vašeho internetového providera, proto bohužel není možné zajistit všem hráčům správné načtení stránek okamžitě. Již jsme o problému informovali naše techniky v Německu a pracujeme na analyzování a odstranění chyby. Mějte prosím strpení...

S pozdravem
DK Tým
 

DeletedUser

Hosť
Jak zde již scorty napsal, jedná se opravdu o problém u Vašeho internetového poskytovatele. Důvod proč to funguje v Opeře Mobil (a nebo v desktopové Opeře při zapnutém modu Turbo) je ten, že Opera projede DK stránky přes svoje servery kde je zkomprimuje (kvůli úspoře dat/rychlejšímu načítání na pomalém připojení) a až poté pošle stránky do Vašeho zařízení. Vaše zařízení tedy nekomunikuje přímo s DK stránkami ale se serverem od Opery, který Váš internetový provider neblokuje.

Bohužel my v DK Teamu a ani vývojáři v Německu s tímto nemohou nic udělat, musíte kontaktovat Vašeho internetového poskytovatele se žádostí, aby Vám přestal blokovat naše stránky.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore