Pridanie kolónky vlajka v náhľade produkcia

  • Zakladateľ témy DeletedUser14549
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser14549

Hosť
Dobrý deň,

idem rovno k veci. Mám aktivovaný Prémiový účet. Správcu nemám. No chýba mi tu jedná vec - ak má svet zapnuté vlajky. Nikde som nenašiel, že by v jednom náhľade (zoznam dedín) bola dokopy kolónka verbovanie a vlajka. Ide o to, že vlajky "Verbovanie" dávam podľa toho, kde sa mi verbuje armáda - to je logické. No ako som písal, nikde si nemôžem na jednej stránke pozrieť, či k danej dedine mám priradenú nejakú vlajku a zároveň, či sa v tej dedine verbuje armáda. Buď som v náhľade "Produkcia" , kde je kolónka "Verbovanie" ale nie je tam vlajka, alebo som v náhľade "Výskum" , kde je kolónka "Vlajka" ale nie je tam verbovanie. Toto by dosť uľahčilo priraďovanie vlajok k tým dedinám, ktoré to potrebujú. Druhá vec je, že mám vytvorenú "Dynamickú skupinu", ktorú mám nastavenú ako obrázok v prílohe.vid http://prntscr.com/aklysk. To uľahčí robotu iba na polovicu, keďže v takto vyfiltrovanej skupine môžem cez "Náhľad - Výskum" priraďovať verbovacie vlajky, no zasa nevidím, koľko armády sa mi v ktorej dedine robí, keďže väčšinou vlajky s najsilnejším účinkom dávam do dedín, kde sa verbuje najviac armády a opačne. Tu by zasa pomohla možnosť dať do "Dynamickej skupiny" voľbu "Armáda: Verbuje sa/Neverbuje sa" , ktorá by situáciu trošku zlepšila, no stále by som nemal prehľad o tom, že kde sa koľko armády verbuje, pretože nie sú možnosti "Verbovanie" a "Vlajka" v jednom spoločnom náhľade.

Skúšal som všetko, čo ma napadlo, no možno pre riešenie tohto problému existuje nejaké iné riešenie, o ktorom neviem. Dúfam, že je to zrozumiteľné.

Ďakujem pekne za odpoveď,
S pozdravom,
Lubica3
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Znie to zaujímavo, posuniem to ďalej a uvidíme :)
 

DeletedUser14549

Hosť
Ďakujem už len čakať,či ich to zaujme.Ale viacerí hrači by to privítali.
 

DeletedUser11896

Hosť
...

Jak dlouho se tak v průměru asi čeká na reakci od firmy?????? Rok,dva??

Jo,jinak nebylo by možná od věci aby se vlajka dala nejen "zdokonalovat"
(ze tří stejné úrovně udělat jednu vlajku vyšší úrovně) ale aby byla možnost vlajky i rozkliknout z5, tzn z jedné udělat 3 menší....
Co vy na to????


Dále,pokud by se chtělo tak trh vlajek otevřít i mezikmenově... (eventuelně měnit je i jinak než jen ve stejné barvě)
Dále, a s tím už se asi nic neudělá, aby se barva vlajky rovnala barvou i % ostatním vlajkám a ne jak je to teď.
Dále, pokud to někdo sleduje tak jsou vlajky které jsou používanější a vlajky které jsou skoro k ničemu...
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
O rozkladaní vlajky sa už kdesi písalo, určite je to nápad dobrý :)
A tuším aj o účinnosti či využiteľnosti niektorých vlajok (napr. pre šťastie).

Podobných nápadov je veľa a záleží od tvorcov hry, ktoré sa rozhodnú do hry pridať.
Mnohé z nich už aj pridali, stačí si pozrieť zoznam zmien nových verzií.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore