Prerobenie mobilnej app

  • Zakladateľ témy DeletedUser15750
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser15750

Hosť
Čaute všetci,
neviem či sa konkrétne nad týmto problémom niekto na tomto fóre už zaoberal ale mne tá mobilná appka naozaj pije krev.

Hneď z fleku môžem menovať minimálne 4 závažné problémy ktoré táto app má a ktoré už veľmi dlhú dobu nie sú opravené...

Za 1) Keď si v náhľade dedín vyberiem skupinu deff a následne sa prekliknem na mapu a chcem sa presunúť do nejakej dediny zo skupiny off tak to nejde... Vysvetlí mi niekto prečo? Normálne to v hre ide, tak z jakého dôvodu to takto isto nefunguje aj v appke. To aby potom človek zasa išiel do náhľadu, preklikol skupinu na "všetky" a znova hľadal na mape dedinu do ktorej chce ísť. Úžasná zábava... Tento problém pretrváva v app už X verzií a stále nie je fixnutý..

Za 2) Dosť často sa mi stáva že keď si rozkliknem na mape dedinu a otvorím si oznámenie ktoré je pod ňou tak mi vyhodí chybu alebo oznámenie neotvorí. Tento problém som si tiež všimol už docela dávno a príde mi z tých všetkých asi najotravnejší.

Za 3) Kde je viera? Stratila sa? Neviem či si niekto všimol fakt že v mobilnej appke nie je nikde vidieť viera a ani som nenašiel možnosť ako ju zapnúť. Ok chápem veľa svetov nehrá z kostolmi, lenže ten náš áno a viera je pre nás docela podstatná a prakticky ju nikde nevidíme...

Za 4) Stabilita pri slabších internetových pripojeniach... Myslím že toto si zažil už každý človek kedy máte slabšie internetové pripojenie a s tej appky sa proste nedá hrať. JA osobne by som dotyčnému čo to takto naprogramoval najradšej zlomil ruku, pretože sa divím jak niečo takéto môže vôbec vydať ako plnohodnotnú verziu...

Toto sú len prvé 4 postrehy ktoré ma len tak z fleku napadlo, myslím že keby premýšľam nájdem ešte minimálne ďalších 5 problémov ktoré tá APP má. Môj návrh je taký aby miesto pridávania blbostí do hry radšej opravili tú ich "super-duper" aplikáciu ktorú všade tak propagujú, no všetkým akosi uniká fakt že tá app je kus šrotu zo smetiska...

btw. Moje skúsenosti z app nie sú len z jedného telefónu ale z viacerých.

Dúfam že táto kritika bude naozaj podstúpená niekde vyššie a niekto si to aspoň prečíta, pretože v momente keď som donútený hrať na mobile ak preklínam že túto hru vôbec hrajem.

Gamecam

Edit: Netýka sa to appky na iOS. Moje postrehy sú zamerané konkrétne na app na android.. App na iOS velkú radu z týchto problémov nemá.
Rovnaký príspevok som postol aj na podporu českej verzie tejto hry, kedže tento problém beriem ako globálny.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ja by som len dodal že mne v poslednej dobre strašne často appka padá keď píšem dlhšiu správu na fóre alebo keď celkovo prezerám fórum. A to keď píšem správu vyše 5 min a mi to padne ide pekne na nervy :D
 

DeletedUser17278

Hosť
Toto nie je problém jednotlivca, ale každého kto cez tú apku chodí, a neivem prečo je taký orozdiel medzi apkou na ios ana android... Skoro každý týžden sa sťahuje nová aktualizácia, a jediné čo vidím že jej len stále viac a viac hrabe
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore