Dôležité ---Prečítajte si pred vytvorením témy s otázkou---

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2

Hosť
Milí užívatelia fóra,

keďže na veľa otázok ohľadom hry tu už boli napísané odpovede, skúste ešte pred založením témy s otázkou použiť funkciu "Hľadať".


Veľa informácií o hre môžete nájsť aj vo Wiki
195813_140554619343780_2139479_q.jpg
alebo aj v konkrétnych sekciách tu na fóre.



Ak ste odpoveď nikde nenašli, kľudne si založte tému so svojou otázkou.

Iní hráči, ak budú vedieť, prípadne aj moderátori fóra, Vám potom môžu napísať odpoveď.

Snažte sa tému pomenovať normálne, podľa toho, na čo sa chcete opýtať, témy s názvom "otázka", "pomoc" alebo "???" či "prečo?, ako?" , skôr ostatných odpudzujú, nehovoriac o tom, že len tak pridávate prácu moderátorom, ktorí tému musia premenovať na zmysluplný názov, aby aj keď nejaký iný hráč bude chcieť hľadať odpoveď, ju mohol ľahko nájsť.

Takisto aj svoju otázku sa snažte písať čo najzrozumiteľnejšie, tak len predsa pomáhate sami sebe, keď píšete nezrozumiteľne, nikto Vám asi neodpovie. Správna gramatika a prvé veľké písmeno na začiatku vety je len Vaše plus.


Aké otázky je zbytočné písať na fórum a ktoré budú aj zmazané:

- Prečo som dostal kartu, trest
- Prečo som bol v hre alebo tu na fóre zablokovaný
- Prečo bol zmazaný môj príspevok
- Prečo bola zmazaná moja téma
- Sťažnosti na moderátorov či hernú podporu
- Otázky ohľadom blokovania iného hráča
- Prečo je v tejto téme použitých toľko rôznych farieb


Ďalej Vás už len prosíme, aby sa k ostatným užívateľom správali s rešpektom, nie každý vie hneď od začiatku o hre všetko, takže odpovede ako napr. "ty to nevieš, ty si lama, to je jednoduché" budú zmazané.

Písať nezmysly do tém, lebo si chcete nahnať príspevky nemá absolútne význam, všetky témy sú po čase skontrolované moderátormi, ktorí príspevky mimo témy zmažú a očistenú tému presunú do archívu, nikto nič nezíska, ak nepíše k veci, maximálne tak kartičku alebo aj viac.

Ak chcete zatvoriť tému, nemusíte to tam písať, napr. "lock", moderátori vedia, kedy majú témy zatvoriť, také príspevky budú zmazané.

Ak Vám niekto pomohol svojou odpoveďou, môžete využiť aj systém reputácie, určite ho to poteší, ak ho takto odmeníte.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore