Príšera z temnej hory

Téma v 'Archív oznámení' založená od MatthewFOX, 8. Sep 2017.

Zdieľať túto stránku

 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.055
  Získané páči sa:
  121
  Príšera z temnej hory
  Chrabrí bojovníci, chopte sa mečov!
  Okolité dediny už niekoľko rokov trápi hrôzostrašná príšera s úkrytom vysoko na vrchole temnej hory, ktorá vrhá vôkol seba pochmúrny tieň.

  Príšera ohrozuje životy dedinčanov, zabíja dobytok a páli polia. Dôvodom, prečo sa v temnej hore usídlila, je bohaté nálezisko krištáľov, ktorých lesk príšeru privábil. Vzácne krištále sa dajú nájsť v horských jaskyniach a znamenajú aspoň určitú útechu pre dobrodruhov, ktorí sa odvážia vystúpiť na horu. Väčšina z nich sa však nikdy nevrátila...

  Dedinčania, zúbožení súčasným stavom, sa rozhodli, že už príšeru nebudú naďalej trpieť a požiadali o pomoc hrdinov.
  Toho, kto sa odváži vystúpiť na temnú horu a porazí príšeru, čaká bohatá odmena a večná sláva!


  Herná udalosť
  Milí hráči,

  vítame vás v našej novej udalosti s názvom "Príšera z temnej hory". V tejto udalosti máte za úlohu ovládať odvážneho dobrodruha-hrdinu a viesť ho na jeho ceste smerom k vrcholu temnej hory, kde ho čaká súboj s príšerou. Udalosť začne 13. septembra a bude aktívna 14 dní.

  Začiatok: 13.09.2017 o 14:00 hodine
  Koniec: 27.09.2017 o 14:00 hodine
  Svety: Všetky okrem pripravovaného sveta sk47.

  Cesta hrdinu
  Váš hrdina začína na úpätí hory a môže sa rozhodnúť, ktorou cestou sa na vrchol vydá. Každá ikona predstavuje potýčku, ktorú je treba prekonať. Každá potýčka vyžaduje určité množstvo výdrže, ktorú je treba na jej prekonanie využiť. Keď hrdina prekoná danú potýčku, postúpi v putovaní a odomkne okolité ikony. Každá potýčka vám prinesie krištále, ktoré môžete vymieňať za užitočné predmety v obchode pre udalosť. Hrdina môže počas púte nájsť aj rozličné časti výzbroje, ktorá mu uľahčí cestu horou, vďaka čomu budú potýčky vyžadovať menej výdrže. Keď hrdina dorazí na vrchol a porazí príšeru, získa ďalšie krištále a postúpi na novú horu. Na novej hore nájdete nové a náročnejšie potýčky, ale výzbroj vám zostane a získate viac krištáľov.

  Múdry dobrodruh-hrdina sa musí rozhodnúť, či chce putovať rovno na vrchol, aby získal vyššie odmeny rýchlejšie, alebo obetovať čas na jednej hore a hľadať všetky časti výzbroje ešte predtým, než sa posunie na novú horu.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Mocná výzbroj
  Výzbroj, ktorá zostala po menej šťastlivých dobrodruhoch, sa dá nájsť na temnej hore. Na každej hore sa nachádzajú všetky časti výzbroje (od každého jednu časť) a môžete ich získať za prekonávanie potýčok počas putovania na vrchol. Existuje šesť častí výzbroje: meč, helma, brnenie, rukavice, opasok a čižmy. Každá z týchto častí výzbroje sa dá objaviť na štyroch úrovniach vzácnosti - ak napríklad máte rukavice úrovne 1 a nájdete nové na ďalšej hore, ich úroveň sa zvýši na úroveň 2. Čím vyššiu úroveň výzbroje budete mať, tým ľahšie sa vám budú prekonávať potýčky, pretože budú vyžadovať menej výdrže. Číslo, ktoré nájdete pod zoznamom predmetov označuje počet výdrže, o ktorý sú požiadavky existujúcich potýčok znížené. Bonus sa vztiahne iba na novo začaté potýčky (tie budú napr. stáť namiesto 6 výdrže iba 5 a podobne).

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Vzácne krištále
  Krištále, ktoré hrdina nájde počas jeho dobrodružného cestovania, môžete minúť v obchode pre udalosť, kde za ne nakúpite mocné predmety. Predmety získané za krištále počas udalosti zostanú vo vašom inventári aj keď udalosť skončí. Keď sa udalosť skončí, budete mať ďalších 24 hodín na to, aby ste minulo zvyšné krištále v obchode pre udalosť. Ten sa potom zatvorí tiež, krištále budú odobrané a udalosť sa definitívne ukončí. Upozorňujeme vás, že presun na svet Casual vaše krištále ani pokrok v udalosti nepresunie.


  [​IMG]  Vyrazte na vrchol a porazte príšeru!

  Takisto nám môžete napísať svoje postrehy a názory, určite nás zaujímajú:
  DISKUSIA TÝKAJÚCA SA HERNEJ UDALOSTI


  Veľa úspechov vám praje
  váš DK Tím :)