Návod Pozvať hráčov: Prémiový účet zdarma!

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

.Scooby Doo

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
1
Pozývanie hráčov

Máte vo svojom okolí priateľov, ktorých by ste radi pozvali do hry, aby s vami bojovali bok po boku proti nepriateľom, a aby ste za to získali odmenu? Pokiaľ áno, ste na správnom mieste! Čím viac hráčov získate, tým bude vaša odmena väčšia. Ale pozor! Odmenu získate iba v tom prípade, ak do hry pozvete úplne nového hráča, ktorý ešte hru nehral.
Pozvať hráčov - odmena.jpg

Po tom, čo váš kamarát získa na svete 500 bodov, získate do inventáru funkciu prémiový účet na 5 dní zdarma a 1 náhodnú vlajku úrovne 3*.

Možno to neznie veľa, ale aktívny Prémiový účet pre vás môže byť veľmi užitočný. Nie všetci si môžu dovoliť platiť za hru a toto je jeden zo spôsobov, vďaka ktorému nemusíte za hru platiť ale zároveň získate výhody prémiového účtu. Odmenou pre nás sú noví hráči.

A aby toho nebolo málo, za pozývanie hráčov môžete získať aj herný úspech "Úspešné verbovanie":


(1. stupeň = 1 hráč, 2. stupeň = 5 hráčov, 3. stupeň = 10 hráčov, 4. stupeň = 25 hráčov)

* Náhodnú vlajku úrovne 3 získate len v prípade, že sa jedná o svet s povolenými vlajkami.
Ako na to

1. Nového hráča do hry pozvete pomocou možnosti Pozvať hráčov, ktorú nájdete na dolnej lište v hre (vľav od poznámok).

2. Nového hráča môžete pozvať do blízkosti jednej zo svojich dedín alebo jednoducho niekam na mapu. S rozbaľovacieho zoznamu vyberiete možnosť, pre ktorú ste sa rozhodli. Do blízkosti vašej dediny môžete pozvať maximálne 5 hráčov za deň!
Pozvať hráčov - určenie dediny.png

3. Vyberiete si jednu z možností pozvania, ktoré vám hra ponúka:

A) E-mailová pozvánka - Pozvánku môžete odoslať na e-mail vášho kamaráta. Pozor ale na správny formát e-mailovej adresy! V správe môžete rovnako uviesť vlastný osobný text, v ktorom môžete vytvoriť napríklad vlastnú pozvánku.​
Pozvať hráčov - e-mailová pozvánka.PNG
B) Pozývací odkaz - Odkaz je možné zaslať priamo svojmu priateľovi, alebo umiestniť na rôzne stránky a fóra, ktoré navštevujete - napríklad formou podpisu. Ak nejaký človek klikne na váš odkaz a splní dané podmienky, získate odmenu. Takto môžete šíriť svoj odkaz aj bez toho, aby ste museli niekomu aktívne vypisovať. Odkaz je možné zdieľať i priamo prostredníctvom platforiem Facebook či Twitter.​
Pozvať hráčov - pozývací odkaz.png

Ďalšie informácie

Pozor na pár dôležitých informácií, ktoré by ste mali mať na pamäti:
  • Pri registrácii je nutné použiť VÁŠ odkaz na nábor nového hráča, pretože odkaz automaticky obsahuje Vaše ID a údaje o svete. K registrácii NESMIE dôjsť cez základný odkaz www.divoke-kmene.sk.
  • Pri registrácii môže byť použitý len platný e-mail, pretože bude potrebné nový účet aktivovať pomocou aktivačného kódu.
  • Hráč sa musí registrovať na svet, na ktorom hráte i vy. Pokiaľ hráte napr. na sk63 a nový hráč sa zaregistruje na sk62, odmenu nezískate.
  • Nie je možné pozvať rovnakého človeka na jeden svet viackrát.
  • Za žiadnych okolností nemôžete pozvať samého seba, hrozilo by vám prísne potrestanie za porušenie pravidiel hry!
  • Pozvané účty nemôžu po pridaní sa do hry pozývať ďalších ľudí, táto funkcia sa im sprístupní až po určitej dobe hrania.
  • Ak pozvete "starého" hráča, získate iba pokrok v úspechu, avšak nie prémiový účet, ani vlajku.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.