Posedenie nad Vekom osvietenstva

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta 58.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.

Príjemnú zábavu!
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ak má niekto záujem na s58 vytváram kmeň ale dôvod prečo to tu píšem je že som ochotný prijať menej skúsených hráčov ktorý chcú napredovať a priučiť ich :) stačí len chcieť.
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Kto vie či tu taký chodia :D, ale nápad fajn :D. Podmienky na tomto svete sú kúsok ťažšie pre nováčikov :sermiar:
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Kto vie či tu taký chodia :D, ale nápad fajn :D. Podmienky na tomto svete sú kúsok ťažšie pre nováčikov :sermiar:
Zo skúsenosti viem že pár nováčikov tu zablúdilo tak ak sa to k niekomu dostane ... ;) Inak o tom informovať moc neviem. A inak nechceš si ísť zahrať keď momentálne nemáš nič rozohraté ? :P Alebo aspoň by si nám mohol sprostredkovať tvoje postrehy o univerzite s bety ak si nejaké nadobudol :P
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Rozmýšľam nad tým :sekernik:. No moje postrehy o univerzite by už mali byť opravené :D:D:D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Poprosím mathewa aby dával k príspevkom aj odkaz kde sa môže nato vyjadrovať :D Teraz fakt neviem kde sa patrí riešiť pripomienky k 16 vyročiu DK. Ako budú to len bláboli ale fakt keď DK oslavuje mohol by aspoň raz za rok dať akciu na premiové veci a nie veci do hry. Z tohto hráči do kopy nič nemajú a aj tak každý ma rovnako veci jedine niekto má väčšie šťastie na lepšie veci. Čo tak urobiť nejakú akciu ktorá bude na nejaký ten "skill" alebo čas a ako najlepšie odmeny by boli PU,Pomocnik alebo surky+ na týždeň/mesiac. To by bolo určite lepšie oslávenie výročia aj z hľadiska marketingu a aj z hľadiska pre hráčov.
 
Hore