Podvody v hre

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte tu by som chcel ozrejmiť pár vecí ktoré sa dejú na DK
 

DeletedUser

Hosť
Uvediem veci ktoré by sa mohli dotknúť čestných hráčov ale hádam pochopia že sa ich to netýka. V prvom rade chcem poukázať na kmeň Authority . Je to kmeň plný hráčov ktorý v počiatočnej fáze hry berú všetkých a každého. V podstate vezmú aj deti a neskúsených hráčov ale len na oko a má to jeden jediný dôvod. V neskoršej fáze hry požiadať takýchto hráčov o podpory a ked majú opustené dediny polahky ich preberú a upevnia tak svoju pozíciu v hre. No sú aj horšie a zákernejšie metody ktoré používa tento kmeň ako je zástup po ktorom sa majiťel ocitne na okraji mapy. V každom prípade ktorá kolvek spomenutá metoda je nečestná a používa sa aj v iných kmeňoch . Výsledkom je sklamanie a znechutenie hry . Mali by sme si všetci pamätať že hry ako také boli stvorené pre deti . Preto by sme sa všetci podla toho mali aj správať a nie si tu dokazovať aký sme páni sveta hlavne ak si svoju slávu vydobyjeme podvodom. V každom prípade si pamätajte kmeň Authority je ten najnečestnejší kmeň aký kedy na DK vznikol . A ked to čo som napísal pomôže aspon jednému alebo dvom nováčikom k tomu aby sa nestali obetov výsmechu budem tomu len a len rád . želám vám všetkým príjemnú hru a nezabudnite ak je vedla vás A tak sa nepýtajte prečo skrátka ho zhasnite z pozdravom Peter
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser12504

Hosť
Ahoj pumuklicek1290

Mrzi ma ze meno kmena, ktore sme budovali niekolko rokov tu spini hrac, ktory v danom kmeni nebol na ziadnom svete (pokial o tom viem) a je asi iba urazeny, lebo nas kmen mu na sk34 zobral dedinky.
1.) Co sa tyka naboru vsetkych hracov, ano s tym sa da prakticky suhlasit, ze zoberieme prakticky kazdeho hraca, ktory vycnieva oproti okoliu a hoci nieje tak skuseny ako niekto iny tak to nevadi. Ide o nas styl hry, cize vytvorit dva kmene ktore maju spolocne vedenie, spolocne forum a funguju ako jeden kmen a tym padom vytvorit siroku hracsku zakladnu. Na com nevidim vobec nic zle. Lebo vsetci vieme, ze tuto hru nevyhrava ten lepsi ale ten vytrvalejsi.
2.) Co sa tyka brania zastupov a posielania vojska prec, neviem o jedinom takomto incidente, ktory by sa stal v casoch ked som viedol Authority (sk2/10/19/26/34), pokial ty o nejakych vies, tak ma prosim kontaktuj s konkretnymi dokazmi a mozme to riesit. Dovtedy su toto iba nepodlozene obvinenia a ociernovanie nasho kmena.
3.) Takisto by som bol rad ak by si ma oboznamil aj s tymi "necestnejsimi praktikami" nasho kmena.

Mrzi ma, ze ti tento svet nevysiel, mozno si sa hlasil ku nam ale si bol odmietnuty, mozno ti nejaky nas hrac prebral kamarata, alebo mas iba potrebu sa nejako ukazat... neviem, co je za tymto prispevkom, ale kazdopadne ma mrzi, aky nazor o nasom kmeni rozsirujes. Opakujem, pokial mas konkretne dokazy tak ma kontaktuj a budem to riesit a verejne sa ti tu aj ospravedlnim, pokial nie, tak by ma potesilo ospravedlnenie od teba.
A tymto by som chcel vyzvat aj clenov hernej podpory, pokial sa im chce a maju taku moznost, prekontrolujte dane zastupy co mali clenovia naseho kmena aby sa tato tema mohla uzavriet alebo dalej riesit s konkretnymi osobami, ak sa nahodou nieco taketo udialo.

S pozdravom
Authority-kodi
Zakladatel Authority
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pumuklicek1290 to mi asi niečo hovorím :rolleyes: ..... nie nič mi to nevraví :)

1. 90% zástupov v kmeni beriem hlavne ja z dôvodu ak hráč zasvieti na žlto/červeno aby ten účet bol strážený, zástup dovtedy nepríjmem.
2. tvoj nick som zatiaľ na žiadnom svete nestretol a nie to ešte u nás
3. tak ako napísal Kodi, berie sa široká hráčska základňa, tých ktorý vyčnievajú, ak časom začnú brzdiť kmeň, alebo kontrolným zástupom zistím že držia doma deff, podporujú si svoje dediny viac ako 20 polí od hranice tak sú daný hráči vyhodený aj to až po napomenutí ktoré im sám napíšem a po týždni ak to nezmenia dostanú kurz lietania a následného rozoberania na súčiastky
4. pravidlo na DK, ak mám u hráča zástup, vyprázdnim mu dedinu alebo inak spôsobím to že mu preberú dediny dostanem za to BAN takže to asi robiť nebudem :) jedine ak ma hráč o to požiada aby som ostal na účte a uvoľňoval dediny okoliu..

Authority ako také má svoje meno dobre zapísané medzi ostatnými hráčmi či už z minulých svetov alebo teraz na 34, dodržiavanie dohôd, férový prístup k opozícii.. no kto už by len súhlasil s 5 dňovým DoN lebo nepriatelia išli na chatu ?
Svet 26 kde prišlo k rozpusteniu nepriateľského kmeňa, následné rozposlanie podpôr domov a útokov na spoluhráčov kde Authority počkalo pár dní aby sa dali dohromady a až potom sme začli znova hrať aj keď sme boli menší kmeň ako oni počtom dedín :) takže férovosť a čisté meno Authority si si asi pomýlil s nejakou pofidérnou napodobeninou..
 

DeletedUser18141

Hosť
Authority je LEGEn....pockaj si...DARNY!..cize skoro ako ja :D
 

DeletedUser

Hosť
Chlapci klud čo sa týka svetu 34 sám som sa rozhodol ukončiť to tam. Kedže som bol v obklúčení vášho kmeňa a sám nemal som žiadnu šancu. Dobre viete že som vám vojnu vyhlásil ja sám . Nehovoriac o tom že som mal len 4 dedinky a hral len pre radosť.Jediné čo bolo uvedené správne v reakcii na môj príspevok bol svet 26 presne o ten konkrétny svet ide. Všetko čo som uviedol je pravda a každopádne nie som sám čo vás považuje za kmeň podvodníkov TOP 1 na DK. Len skrátka nikto doteraz nenapísal pravdu o tom ako sa na DK v dnešnej dobe vyhrávajú svety čestnou hrou žial už nie. Nikdy po svete 26 by som nevstúpil do žiadneho kmeňa . No úplne vás chápem zosmiešnovať jednotlivca a hlavne ak má pravdu je jediná zbraň davu. S pozdravom Peter
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore