Platený server

  • Zakladateľ témy DeletedUser10237
  • Vytvorené

Mali by ste záujem o server "ako po starom". Na vstup na server by sa platilo 1000 PB.

  • Áno

    Hlasy: 4 100,0%
  • Nie

    Hlasy: 0 0,0%
  • Áno, ale v závislosti od ceny PB.

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    4
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10237

Hosť
Doplnenie ankety:
Vo svete by sa nedalo obchodovať s PB. (t.j. obchod so surovinami, rýchle stavanie etc.)
Tým, že je svet platený, ľudia by si tam pravdepodobne nevytvárali viacero účtov a keďže by tam nebolo trhovisko na PB a suroviny alebo zrýchľovanie výstavby etc. (neexistovali by tam PB), tak by to bolo férové.
 

diabol131

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
11
Otázkou z mojej strany ak píšeš neexistovali by tam PB, Bol by tam premiový učet , pomocnik na farmenie , správca učtu ?

Pretože to si nespomenul
 

DeletedUser10237

Hosť
To by tam bolo, keďže to nejako priamo nezvýhodňuje ostatných hráčov.
 

DeletedUser18649

Hosť
Určite by som takýto svet prijal, BEZ PB ale s možnosťou že by sa PÚ kupoval napríklad za suroviny alebo také niečo.
Ale 1000PB ako "poplatok" mi príde ako úplná totálna blbosť nehnevaj sa na mňa.
Zadarmo nech to je, nech sa zase spraví jeden normálny svet bez blbostí ako je strážna veža, schopnosti paladina, 3 stupňový výskum a ostatné veci.
Nech je to pekne po starom, predmety na paladina, rýchlosť 2, normálny výskum, bez veže...proste nastavenie sveta aké bolo na svete 38.
 

DeletedUser18665

Hosť
Najlepšie by bolo ale urobiť to medzinárodne - s voľbou jazyka. Nech sa hrá konečne svet čo zaplní viac ako 4 základné kontinenty. Obyčajný paladin, žiaden kostol ani strážna veža. PU + Správca zadarmo. Vstup 500-1000 PB.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore