Dôležité Otázky na vývojárov (Q&A)

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Q&A na Discorde

Milí hráči,

už čoskoro budú naši vývojári odpovedať na niektoré z vašich otázok.

Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili túto sekciu, kde môžete vkladať otázky o tom, čo vás zaujíma.
20. 4. vyberieme päť otázok od našej slovenskej komunity, ktoré posunieme vývojárom Divokých kmeňov.

Samotné Q&A môžete očakávať na našom oficiálnom serveri na Discorde: https://innogam.es/DS-Discord

Ďakujeme za záujem a tešíme sa na vašu účasť :)
Váš DK tím


(Upozornenie: Tím vývojárov nemusí odpovedať na všetky vybrané otázky, ktoré im prepošleme.)
 
Naposledy upravené :

Parochial

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Nech nám urobia svet bez Prémiových bodov so full verziou nech je kľudne svet aj za poplatok napr. 5€ za registráciu na takýto svet rýchlosť 2 nie uplne najpomalší nech to je zaujímavé a lákavé.
a mohli by urobiť na pc verziu to že keď pošlem útok vidím na ktoré dediny som poslal a odkiaľ sa vracajú ako to vidno na telefóne.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Nech nám urobia svet bez Prémiových bodov so full verziou nech je kľudne svet aj za poplatok napr. 5€ za registráciu na takýto svet rýchlosť 2 nie uplne najpomalší nech to je zaujímavé a lákavé.
a mohli by urobiť na pc verziu to že keď pošlem útok vidím na ktoré dediny som poslal a odkiaľ sa vracajú ako to vidno na telefóne.
To bohužiaľ nie je otázka, ale skôr návrh :)
 

Parochial

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Mohli by ste nám urobiť svet bez prémiových bodov môže byť aj platený napr. 5€ za registráciu s rýchlosťou aspoň 2 so všetkými funkciami nech to je zaujímavé a pridať na mapu ikonu kde ide útok a odkiaľ sa vracia ako to je na mobilnej aplikácii???

tak som to preformuloval ak by to prešlo :)
 

DarkElite

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Aký je dôvod na blokovanie pomaly všetkých akcií zo zdieľaného pripojenia? Tu napríklad hráme 3 kolegovia z jednej kancelárie nezávisle od seba a nemôžeme si navzájom nič.

Ide útok? Nemôžem poslať podporu... Ide útok na niekoho iného? Nemožem poslať podporu lebo kolega už poslal. Nerozumiem tejto logike, chalani museli prejsť na mobilné dáta, hra nemá takto význam ani to nikoho nebaví lebo si nevieme pomôcť.

Aký je rozdiel či s niekým volám na discorde alebo či sedí vedľa mňa? Kto chce si aj tak nájde cestu, či už cez dáta na mobile alebo cez VPN.
 

kubasan299

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Dopredu sa chcem ospravedlnit ale neda mi sa neopytat ci to stoji vela namahy urobit z krasnej logickej hry biznis s premiovymi bodmi....kto hrava tuto hru uz dlhe roky tak sa so mnou zhodne ze toto uz neni o kvalitach hracov ale o investovani resp.ochote investovat do premiovych bodov ale z mojho pohladu tym tato hra trpy samozrejme ze vy ste stastny lebo zarobene....a este jedna vec...za posledny cas som tu stretol tolko bezcharakternych podliakov co sa mi za dlhe mesiace s pred 13-14 rokov nepodarilo ani z jedne tisiciny....tak Vam prajem vela uspechov v biznise
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Dopredu sa chcem ospravedlnit ale neda mi sa neopytat ci to stoji vela namahy urobit z krasnej logickej hry biznis s premiovymi bodmi....kto hrava tuto hru uz dlhe roky tak sa so mnou zhodne ze toto uz neni o kvalitach hracov ale o investovani resp.ochote investovat do premiovych bodov ale z mojho pohladu tym tato hra trpy samozrejme ze vy ste stastny lebo zarobene....a este jedna vec...za posledny cas som tu stretol tolko bezcharakternych podliakov co sa mi za dlhe mesiace s pred 13-14 rokov nepodarilo ani z jedne tisiciny....tak Vam prajem vela uspechov v biznise
Ďakujeme za pripomienky a kritiku, ale ani toto bohužiaľ nie je otázka na vývojárov :)
 

Mr.AbySko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
3
Ťažko sa pýtať otázky vývojárov, keď tu je každý svet Pay to win, ale skúsim to tak ináč…
Vedeli by vývojári obmedziť používanie premiovych bodov pre hráča na jeden deň? Tým myslím napríklad 200-500pb denne maximum, lebo mi stačil svet 87, kde tam hráč Masiv buchol už cez 20.000€, ale viem, vás to netrápi, lebo máte zarobené, ale skazilo to celu hru… Dúfam že sa tam hore už konečne zobudíte a nejak zastavíte ničenie tejto hry, ďakujem.
 

kubasan299

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Ďakujeme za pripomienky a kritiku, ale ani toto bohužiaľ nie je otázka na vývojárov :)
To nesuhlasim....otazka je ci ich stalo vela namahy zmenit tuto hru do tohto stadia....otazka tam je a sledujem ze vacsinu hracov ktori zacinali od zaciatku tejto hry hneva co ste dokazali urobit z tejto hry
 

Marykanu333

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Pripájam sa k AbySkovi a moja otázka znie - Ako chcete docieliť to aby táto hra bola ďalej "fair play" ak je systém PB nastavený tak, že si môže jeden hráč s kopou prachov dovoliť za pár týždňov od spustenia ukončiť svet?

Nehnevajte sa, ale vrátil som sa ku DK po rokoch s tým, že znova zažijem ten starý dobrý adrenalín z boja medzi kmeňmi. No to tu už neexistuje. 2-3 týždne po začatí sveta tu má jeden hráč viac bodov ako prvé 3 kmene sveta dokopy len vďaka tomu, že má na to, aby do toho narval tisíce eur. Úplne sa tým stratil zmysel tejto hry a dôvod, pre ktorý ju mnohí hrali. Ja s ňou teda končím a verím, že desiatky ďalších kvalitných hráčov sa na to po SK87 vykašlú tiež.

Nakoniec vám tu ostane len ten jeden platič, ktorého to po chvíli prestane baviť, pretože už nebude mať proti komu hrať. Takýto smer tá hra reálne nabrala a je podľa mňa dosť smutné pochovať dlhoročnú "DK tradíciu" kvôli prachom.
 

BraveHeart

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Tiež sa pripojím, ako bývalý aktívny hráč, ktorý sa po XY rokoch vrátil, aby zistil, že DK išlo nie, že dolu vodou, ale priamo do zemského plášťa :D

Takže otázka je. Bude táto hra fair play? Alebo ťažíte peniaze od hráčov, ktorí to inak hrať nevedia? :) Pretože ukončiť svet mesiac od spustenia je choré :) Ďakujem krásne za odpoveď <3
 

Mr.AbySko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
3
Tiež sa pripojím, ako bývalý aktívny hráč, ktorý sa po XY rokoch vrátil, aby zistil, že DK išlo nie, že dolu vodou, ale priamo do zemského plášťa :D

Takže otázka je. Bude táto hra fair play? Alebo ťažíte peniaze od hráčov, ktorí to inak hrať nevedia? :) Pretože ukončiť svet mesiac od spustenia je choré :) Ďakujem krásne za odpoveď <3
Očividne ich to nezaujíma, že svety budú trvať mesiac, keď je dôležitejšie, že tam dal typek 20 tisíc eur
 

Mr.AbySko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
3
Ešte by má zaujimalo, prečo sa vôbec neriešia multi účty, nechápem, ako môže byť dovolené rozostavať dediny na jednom učte a z druhého účtu tieto dediny farmiť a následne prebrať, viď Shiva - Wrelyx svet 87, títo dvaja sú hanbou tejto hry, čo predvádzajú každý svet, keďže Wrelyx má xy vytvorených účtov
 

Prílohy

  • IMG_1833.jpeg
    IMG_1833.jpeg
    234,2 KB · Zobrazenia: 3

kubasan299

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Pripájam sa k AbySkovi a moja otázka znie - Ako chcete docieliť to aby táto hra bola ďalej "fair play" ak je systém PB nastavený tak, že si môže jeden hráč s kopou prachov dovoliť za pár týždňov od spustenia ukončiť svet?

Nehnevajte sa, ale vrátil som sa ku DK po rokoch s tým, že znova zažijem ten starý dobrý adrenalín z boja medzi kmeňmi. No to tu už neexistuje. 2-3 týždne po začatí sveta tu má jeden hráč viac bodov ako prvé 3 kmene sveta dokopy len vďaka tomu, že má na to, aby do toho narval tisíce eur. Úplne sa tým stratil zmysel tejto hry a dôvod, pre ktorý ju mnohí hrali. Ja s ňou teda končím a verím, že desiatky ďalších kvalitných hráčov sa na to po SK87 vykašlú tiež.

Nakoniec vám tu ostane len ten jeden platič, ktorého to po chvíli prestane baviť, pretože už nebude mať proti komu hrať. Takýto smer tá hra reálne nabrala a je podľa mňa dosť smutné pochovať dlhoročnú "DK tradíciu" kvôli prachom.
Presna trefa....ja tiez koncim
 

Parochial

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
A kedy dostaneme odpovede od vývojárov? padla vôbec nejaká otázka od nás?
 
Hore