off a deff

  • Zakladateľ témy DeletedUser16717
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16717

Hosť
Aká je podľa vás najlepšia off-ka a aká je najlepšia deff-ka ( myslím ale okrem predmetu na katapulty) :)
 

DeletedUser16714

Hosť
Najlepšie sú ohne s katapultami to aj sám vieš.

A iné formácie

10000 kopijníkov
10000 šermiarov


Celková všeobecná obrana : 650.000
Celková obrana proti jazde: 600.000
Celková obrana proti strelcom: 600.000

6000 kopijníkov
6000 šermiarov
6000 lukostrelcov
300 ťažkej jazdy

Celková všeobecná obrana : 750.000
Celková obrana proti jazde: 624.000
Celková obrana proti strelcom: 444.000

10000 šermiarov
10000 lukostrelcov

Celková všeobecná obrana : 1.000.000
Celková obrana proti jazde: 550.000
Celková obrana proti strelcom: 450.000

9000 kopijníkov
1800 ťažkej jazdy


Celková všeobecná obrana : 495.000
Celková obrana proti jazde: 549.000
Celková obrana proti strelcom: 504.000

9000 kopijníkov
5000 lukostrelcov
1000 ťažkej jazdy


Celková všeobecná obrana : 585.000
Celková obrana proti jazde: 680.000
Celková obrana proti strelcom: 370.000

Ťažká jazda
3300 ťažkej jazdy


Celková všeobecná obrana : 660.000
Celková obrana proti jazde: 264.000
Celková obrana proti strelcom: 594.000



Odkaz http://divokyposol.webnode.sk/jul/tema-cisla/
 

DeletedUser

Hosť
Najlepšie je podľa mna tento
Blesk
9000 kopijníkov
5000 lukostrelcov
1000 ťažkej jazdy

Celková všeobecná obrana : 585.000
Celková obrana proti jazde: 680.000
Celková obrana proti strelcom: 370.000
:D
Ale zaujimalo by ma ta off zostava ;)
 

DeletedUser

Hosť
To je diskutabilné ... Pokiaľ si vezmeš , že útočník stavia klasickú offku , vystavanú len zo : sekier , ľahkej jazdy a baranov ... tak najúčinnejší deff je jednoznačne 20 000 lukostrelcov. ... lenže je to deff ktorá sa stavia najdlhšie.

Ďalšia vec ... Ak vidíš , že obranca stavia najmä lukostrelcov v obrane ... Tak samozrejme najlepšie je postaviť offku s : sekier , lukostrelcoch na koni a baranov

Proste neexistuje univerzálny spôsob , ktorý by bol jasne najúčinnejší. Všetko záleží aj od tvojho protivníka/protivníkov...
 

DeletedUser16714

Hosť
Každá útočná či obranná formácia má jednoducho svoje výhody ale aj nevýhody tak ako povedal kolega vyššie záleží hlavne od protivníka.

Pokiaľ človek nevie narábať s tým čo má tak mu ani najlepšia formácia nepomôže :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ešte aby som dodal :

Najúčinnejšie je podľa mňa robiť rôzne spôsoby DEFF aj OFF ... Jednoducho nerobiť v každej dedine ten istý spôsob deff a off ... aby ste boli flexibilný a vedeli zareagovať na všetky možné situácie. A to sa hlavne týka DEFF
 

DeletedUser15913

Hosť
V deffe ma to až tak nezaujmá ako v offe. V deffe robim tri druhy obrán. Stará klasika: 10 000 šermu a kopií. Potom kopie,luky a ťažká jazda. Ale v offe robím aj čisto dedinu zloženú napr.: iba sekery alebo iba lj. Lj sa hodí na rozbitie ohníkov,ktoré sú veľa krát využívané. :P
 

DeletedUser16190

Hosť
najlepsia obrana je:7500kopii,100spehov,2100tazkej jazdy,100katapultov...
oproti beznym deffkam je tato slabsia zhruba o 10%...
avsak doba verbovania je 11dni (ako offka)
bezne deffky sa verbuju okolo 30dni...preto s istotou tvrdim,ze toto je najlepsia deff...
a co sa tyka off,tak ja pouzivan 5400sekier,300baranov,25katov,300lukov na koni,doplnene do plna z lahkou jazdou...
 

DeletedUser

Hosť
Veľmi slabá deff ... veľmi veľmi ...

A do offky treba dať minimálne 6000 sekier.
 

DeletedUser

Hosť
V deffe ma to až tak nezaujmá ako v offe. V deffe robim tri druhy obrán. Stará klasika: 10 000 šermu a kopií. Potom kopie,luky a ťažká jazda. Ale v offe robím aj čisto dedinu zloženú napr.: iba sekery alebo iba lj. Lj sa hodí na rozbitie ohníkov,ktoré sú veľa krát využívané. :P

Robiť dediny iba čisto zo sekerami ... no neviem.

Ešte dediny čisto s ľahkou jazdou to áno , to som aj ja používal , na nočné vybíjanie súperových offiek..
 

DeletedUser16190

Hosť
slaba???
lenze ich zrobis 2x zatial co obycajnu iba raz,este ti 8dni zostane...
kazdy si robi offky ake chce;)
ja tzo dam radsej do lahkej;)
 

DeletedUser

Hosť
Áno v nevyhnutný prípadoch keď potrebuješ rýchlo deff tak je táto deff užitočná ... Ale inak je úplne k ničomu ... A robiť takúto deff v každej dedine ? Tak to by padala tá armáda rad radom.
 

DeletedUser16190

Hosť
a este rychlejsie by sa verbovala...
jednoducho sa verbuje tak rychlo,ako offka,v boji 1vs1 utocnik nema sancu ta porazit,jednoducho budes stihat robit deff,zatial co pri obycajnej deffke,ta utocnik skor ci neskor dostane...
a zasa o tolko slabsia nieje...
 

DeletedUser

Hosť
=)))) ... To už všetko záleží od situácie v akej si...

Každopádne rýchlejšie by padala ako by sa verbovala, to som si istý =)

Ale musím sa priznať , že keď som začínal z DK tak som robil takúto deffku.

Inak počuli ste už niekto o takej offke zloženej so : sekier , ťažkej jazdy , baranov ... Ono stretol som sa stým na jednom svete , hráč si takto robil offky , a celkom ma to zaujalo , lebo cez noc mu bolo problém rozbiť offku ľahkou napríklad ... Tá offka je samozrejme slabšia , ale je sranda , že táto offka slúži zároveň aj ako deff.
 

DeletedUser15913

Hosť
Tak. Stalo sa mi že jeden ktorého nejdem menovať mal v dedine 15000 kopií. Tam by som určite LJ neposlal.
 

DeletedUser16190

Hosť
nasazem,nebudem ta presviedcat,pisem sam za seba;)
a nemas pravdu,robi sa tak dlho,ako offka,takze nepadala by riychlejsie.
a mombinacie mozes robit rozne...
 

DeletedUser15913

Hosť
=)))) ... To už všetko záleží od situácie v akej si...

Každopádne rýchlejšie by padala ako by sa verbovala, to som si istý =)

Ale musím sa priznať , že keď som začínal z DK tak som robil takúto deffku.

Inak počuli ste už niekto o takej offke zloženej so : sekier , ťažkej jazdy , baranov ... Ono stretol som sa stým na jednom svete , hráč si takto robil offky , a celkom ma to zaujalo , lebo cez noc mu bolo problém rozbiť offku ľahkou napríklad ... Tá offka je samozrejme slabšia , ale je sranda , že táto offka slúži zároveň aj ako deff.



Tak ak ti nebudem klamať tak ju robím aj ja. Ibaže vždy tam pichnem nejakú ľahkú pre silnejší off. Ale v tejto dedine musí byť vždy palach s baptistovou zástavou. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore