Zodpovedané Odobratie vlajky s funkciou zvýšenia počtu obyvateľstva

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň

Napadla ma istá otázka a na fóre som na ňu nenašiel odpoveď.

Ak by som mal teoreticky panský dvor na maximálnej úrovni a počet obyvateľov by som v dedine navýšl použitím vlajky, ktorá to umožňuje, čo by sa stalo, ak by som sa rozhodol zmeniť typ vlajky v danej dedine.
Zaujímalo by ma konkrétne, či by mi vôbec hra samotná dovolila takýmto spôsobom zmeniť vlajku a ak áno čo by sa stalo s jednotkami, ktoré sú v dedine naviše? Prídem o ne, alebo sa mi niektoré jednoducho zmiznú? Ak zmiznú tak ktoré konkrétne, čo o tom rozhoduje?

Za odpoveď vopred ďakejm
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Rovnako to bude fungovať ako v prípade, že Vám útočník zničí sedliacky dvor (a Vy uhnete s armádou).

Vojsko normálne ostane, akurát nebudete môcť verbovať ďalšie a stavať budovy, ktoré vyžadujú obyvateľstvo.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Matt nie je to tak. Hra nedovolí vlajku zmeniť ak máš využitých viac obyvateľov ako 24 000.
 

DeletedUser

Hosť
Pri použití vlajky Navýšenie obyvateľstva môžeš naverbovať obyvateľstvo naviac. Avšak pri použití tejto vlajky a naverbovanom maximálnom množstve obyvateľstva nie je možné túto vlajku odstrániť, vzhľadom k zníženiu miesta v sedliackom dvore. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore