Zodpovedané Ochrana proti botom

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Zdravím vás,

neviem či som jediný, alebo jeden z mála s týmto problémom, ale už mi to začína ísť dosť na nervy. Každý deň mi niekoľko krát vyskakuje tá otravná ochrana proti botom (keď veľa farmím kludne aj do 10 krát..) a ten systém nechce akosi pochopiť, že bot nie som :) Tak sa chcem náhodou spýtať, či sa nechystá nejaká revízia toho alebo niečo, poprípade podľa čoho ten systém vyhodnocuje, či som potencionálne bot alebo nie ? Lebo ak je to podla toho, že kliknem 20 krát na Ačko v pomocníkovi tak je to celkom biedny systém... Dík za odpovede.

PS: Takisto sa mi páči možnosť "..." pri pridávaní témy
a7JB.png
 

DeletedUser12475

Hosť
Cele to ide dole vodou, ci uz ochrana proti botom, alebo ten paladin ci premiovy trh, funkcie pb a kopec iných blbosti. Sa necudujete že prečo hráva stále menej a menej ludi? Ci vám ide iba o zisky?
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
hej no, ten premiovy trh a pod. to je kapitola sama o sebe.. všetko je už len o zisku za chvíľu uplne stratia hráčov kvoli tomuto :) ale šak to je ich vec..
 

DeletedUser12475

Hosť
A to este nespominam tuto otrasnu ,nepriehladnu, skaredu stranku
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
hej no, po 5 minútach som našiel kde sa prihlásiť, a po dalších 10 kde sa zakladá téma :D neviem kto bol dizajnér ale gratulujem
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ochranu proti botom sme riešili už pred rokom a vtedy sa nám podarilo vybaviť, aby bola o polovicu menej častejšia. Obávam sa, že viac ju už zredukovať nemožno (môžem sa prípadne znova informovať, ale fakt nesľubujem žiadne zázraky).

Ohľadom chýbajúcich prekladov vo fóre - na tomto sa pracuje, len sa čakalo, kým sa "presťahujú" všetky jazykové verzie :)
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Takže teraz to je len polovica oproti tomu čo bolo predtým? :D fuha.. si neviem predstaviť že by som denne klikal minimálne 30 krát ochranu :D

Mohli by to ozaj spraviť tak, že ľudia čo majú pozitívny rank v tej kontrole (lebo tá recaptcha si zbiera informácie o tomto všelijaké), tak by mali tú kontrolu obmedzenú na max. 1-2 krát denne. Alebo keby aj 5, aj tak by to bolo lepšie ako ja zvyknem mať terajších 10, niekedy viac :D ale to už ja nijako neovplyvním no.
 

DeletedUser10888

Hosť
Dobrý večer....

To čo Ste zase vymysleli? Nestačilo zaškrtnúť ochranu? To myslite Vážne klikať na obrázky a označovať priečelie obchodu a iné? Ste si vedomí, že my tu hrajeme o milisekundy? Prečo nám to sťažujete????
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Typ potvrdzovania sa líši od nastavení prehliadača. Niektorým hráčom preto stačí len kliknúť na tlačítko "Nie som robot" a hra pokračuje normálne...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Dobrý večer....

To čo Ste zase vymysleli? Nestačilo zaškrtnúť ochranu? To myslite Vážne klikať na obrázky a označovať priečelie obchodu a iné? Ste si vedomí, že my tu hrajeme o milisekundy? Prečo nám to sťažujete????
Noo mne to robí už dlhú dobu ale to nie je všetko ! Ten test je moc blbý ono by to chcelo aby som tam značku označil ,označím a nepáči sa mu a dávaj znovu chce aby som mu nejaké more označil a dá mi tam jazerá no to more nie je to zabudni! :D.Mňa neoblbne však ja vidím že to more nie je a to nehovorím keď mi tam navalí bazén :D. Dá mi tam priečelie obchodu a neberie mi že neoznačím dom s priečelím na predaj akože :D Zabudni no koho je to chyba moja ne práve ja som spravil čo chcel a on mi dá zato ďalší test :/ To aby som rozmýšľal ako on a bol blbý jak on ešte keď mi dá značku aj okraje značky označiť musím pritom je dôležité len to čo je napísané na značke :P Ja pri tom teste osprostievam a dostávam sa na úroveň toho programu prosím dajte mu inteligenciu lebo si budem myslieť že dom na predaj je obchod a že jazero abo dokonca bazén je more :/ :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Tú captcha vytvára Google, treba sa sťažovať tam :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore