Zodpovedané Ochrana proti botom

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Zdravím vás,

neviem či som jediný, alebo jeden z mála s týmto problémom, ale už mi to začína ísť dosť na nervy. Každý deň mi niekoľko krát vyskakuje tá otravná ochrana proti botom (keď veľa farmím kludne aj do 10 krát..) a ten systém nechce akosi pochopiť, že bot nie som :) Tak sa chcem náhodou spýtať, či sa nechystá nejaká revízia toho alebo niečo, poprípade podľa čoho ten systém vyhodnocuje, či som potencionálne bot alebo nie ? Lebo ak je to podla toho, že kliknem 20 krát na Ačko v pomocníkovi tak je to celkom biedny systém... Dík za odpovede.

PS: Takisto sa mi páči možnosť "..." pri pridávaní témy
a7JB.png
 

DeletedUser12475

Hosť
Cele to ide dole vodou, ci uz ochrana proti botom, alebo ten paladin ci premiovy trh, funkcie pb a kopec iných blbosti. Sa necudujete že prečo hráva stále menej a menej ludi? Ci vám ide iba o zisky?
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
hej no, ten premiovy trh a pod. to je kapitola sama o sebe.. všetko je už len o zisku za chvíľu uplne stratia hráčov kvoli tomuto :) ale šak to je ich vec..
 

DeletedUser12475

Hosť
A to este nespominam tuto otrasnu ,nepriehladnu, skaredu stranku
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
hej no, po 5 minútach som našiel kde sa prihlásiť, a po dalších 10 kde sa zakladá téma :D neviem kto bol dizajnér ale gratulujem
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ochranu proti botom sme riešili už pred rokom a vtedy sa nám podarilo vybaviť, aby bola o polovicu menej častejšia. Obávam sa, že viac ju už zredukovať nemožno (môžem sa prípadne znova informovať, ale fakt nesľubujem žiadne zázraky).

Ohľadom chýbajúcich prekladov vo fóre - na tomto sa pracuje, len sa čakalo, kým sa "presťahujú" všetky jazykové verzie :)
 

Dyce

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Takže teraz to je len polovica oproti tomu čo bolo predtým? :D fuha.. si neviem predstaviť že by som denne klikal minimálne 30 krát ochranu :D

Mohli by to ozaj spraviť tak, že ľudia čo majú pozitívny rank v tej kontrole (lebo tá recaptcha si zbiera informácie o tomto všelijaké), tak by mali tú kontrolu obmedzenú na max. 1-2 krát denne. Alebo keby aj 5, aj tak by to bolo lepšie ako ja zvyknem mať terajších 10, niekedy viac :D ale to už ja nijako neovplyvním no.
 

DeletedUser10888

Hosť
Dobrý večer....

To čo Ste zase vymysleli? Nestačilo zaškrtnúť ochranu? To myslite Vážne klikať na obrázky a označovať priečelie obchodu a iné? Ste si vedomí, že my tu hrajeme o milisekundy? Prečo nám to sťažujete????
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Typ potvrdzovania sa líši od nastavení prehliadača. Niektorým hráčom preto stačí len kliknúť na tlačítko "Nie som robot" a hra pokračuje normálne...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Dobrý večer....

To čo Ste zase vymysleli? Nestačilo zaškrtnúť ochranu? To myslite Vážne klikať na obrázky a označovať priečelie obchodu a iné? Ste si vedomí, že my tu hrajeme o milisekundy? Prečo nám to sťažujete????
Noo mne to robí už dlhú dobu ale to nie je všetko ! Ten test je moc blbý ono by to chcelo aby som tam značku označil ,označím a nepáči sa mu a dávaj znovu chce aby som mu nejaké more označil a dá mi tam jazerá no to more nie je to zabudni! :D.Mňa neoblbne však ja vidím že to more nie je a to nehovorím keď mi tam navalí bazén :D. Dá mi tam priečelie obchodu a neberie mi že neoznačím dom s priečelím na predaj akože :D Zabudni no koho je to chyba moja ne práve ja som spravil čo chcel a on mi dá zato ďalší test :/ To aby som rozmýšľal ako on a bol blbý jak on ešte keď mi dá značku aj okraje značky označiť musím pritom je dôležité len to čo je napísané na značke :P Ja pri tom teste osprostievam a dostávam sa na úroveň toho programu prosím dajte mu inteligenciu lebo si budem myslieť že dom na predaj je obchod a že jazero abo dokonca bazén je more :/ :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore