Novinka NOVINKA: Vek osvietenstva

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
192
Milí hráči,

do Divokých kmeňov sa blížia nové víťazné podmienky s názvom „Vek osvietenstva,“ ktoré sa u nás objavia v najbližšom svete 58,v júli!

V týchto výherných podmienkach bude úlohou vás a vášho kmeňa ovládnuť zvláštne univerzitné dediny a vystavať v nich veľkolepú univerzitu. Kmeň, ktorý prvý vylepší jednu z univerzít na maximálnu úroveň, vstúpi do veku osvietenstva a získa prístup k mocným vojenským taktikám a zbraniam, pomocou ktorých ovládne svet.

Nižšie v oznámení by sme vám radi priblížili túto novinku a poskytli vám základné informácie o jej fungovaní.

Článok v hernom Pomocníkovi s bližšími informáciami nájdete v TOMTO ODKAZE!


Univerzitné dediny

Už od začiatku sveta sa na mape zjavia univerzitné dediny, takže budete môcť dôkladne pripraviť svoju stratégiu. Univerzity zostanú pod začiatočníckou ochranou v prvej fáze hry. Po jej zrušení budete môcť tieto dediny zabrať. Keď sa ich zmocníte, budete do nich musieť poslať dostatok surovín, aby ste mohli pomocou nich vylepšovať úrovne univerzity. Váš kmeň môže znižovať úrovne nepriateľských univerzít buď pomocou úspešných útokov s katapultami, alebo obsadením celej univerzitnej dediny.

Prvý kmeň, ktorý vystavia svoju univerzitu na najvyššiu úroveň, bude označený za víťazný!Nastal čas prichystať sa na boj a obsadiť univerzitné budovy! Iba ten najmocnejší z kmeňov ich bude schopný ubrániť a dosiahnuť pomocou ich znalostí vek osvietenstva.


Tešíme sa na vašu spätnú väzbu a názory, ktoré môžete vkladať do TEJTO TÉMY (odkaz).


S pozdravom,
váš tím Divokých kmeňov :sekernik:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.