Nový svet

  • Zakladateľ témy DeletedUser18904
  • Vytvorené

DeletedUser18904

Hosť
Zdravím,
chcem navrhnúť aby bol nový svet spustený skôr ako zvyčajne.
Mnohí by to podľa mňa ocenili, keďže je karanténa a ak by bola rýchlosť sveta aspoň 1,6 lámali by sme rekordy v počte hráčov :)
Ak taký návrh nepatrí na fórum, ospravedlňujem sa, ale myslím si že by stál za zváženie.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Na fórum takýto návrh určite patrí keďže komunita by mala predebatovať + i - tohto návrhu a dať súhlas či nesúhlas. Mohol si však spraviť vlákno s anketou ale už nič no:P Ja by som bol aj za vzhľadom ku situácií. Uvidíme snáď to HP pošle ďalej a tam v Nemecku sa nad tým zamyslia :)


* Pre androiďákov by mala už byť prístupná nová appka TW. Takže môžte aktualizovať ;)
PS: Apkka by mala byť prístupná zatiaľ len pre určité percento ľudí takže netuším či to pôjde každému a podľa čoho to triedia...
 

DeletedUser18904

Hosť
Môžem spraviť anketu, ale aj tak je to viac menej na rozhodnutí DK tímu. Podľa mňa by sa dalo s tou myšlienkou pohrať a spraviť svet, ktorý by bol niečím špeciálny. Možno by to pritiahlo aj hráčov, ktorí si dali načas od DK pauzu a teraz sú doma a rozmýšľajú čo s voľným časom :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ďakujeme veľmi pekne za návrh :)
Spúšťanie svetov, rovnako ako niektoré z ich nastavení, sa riadia interným harmonogramom, ktorý v niektorých prípadoch nie je možné z našej strany ovplyvniť. Obávam sa, že i toto je ten prípad - ak by bol nový svet otvorený skôr, než by mal byť, efekt by mohol byť práve opačný. A totiž, že by sa naň pridalo omnoho menej hráčov, pretože väčšina by si rozohrávala účty na najnovšie spustenom svete, ktorý mal iba nedávno 20 dní.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak určite by to znamenal odlyv niektorých hráčov ktorý momentálne hrajú S62. Zas ale na druhú stranu je kopu hráčov čo svet nechcú začať hrať rozbehnutý svet, teda zaleží od toho koľko je takýchto hráčov a vzhľadom na momentálnu situáciu na Slovensku či vo svete keď je oveľa viac ľudí online je možné žeby to bola početná skupina. Ťažko povedať...

Myslím si že určite to je na zváženie vzhľadom k situácii inak by som s tebou plne súhlasil.

* Prečo sú odkazy na niektoré stránky na kmeňovom fóre blokované?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ešte raz to teda poriadne prekonzultujeme :)

* Aké odkazy? V prípade chyby nám treba písať na hernú podporu.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ešte raz to teda poriadne prekonzultujeme :)

* Aké odkazy? V prípade chyby nám treba písať na hernú podporu.

Nemyslím si že ide o chybu vzhľadom ku skutočnostiam. Napríklad pri odkaze na web: https://www.strawpoll.me/19671133

Na kmenovom fóre vypíše namiesto odkazu - zakázaný odkaz.

Ak odstránime https teda: (www.strawpoll.me/19671133) - vypíše namiesto toho : Tento odkaz zmazal DK tím.

Teda evidentne ide o blokovanie určitých odkazov .
 
Hore