Novinka Nový plánovač útokov

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
203

Nový plánovač útokov


Milí hráči,

pred istým časom sme vás v tomto oznámení informovali o tom, že naši vývojári pracujú na vylepšení plánovača útokov. Je to jedna z funkcií, ktoré doteraz ponúkali rôzne externé stránky.

S radosťou vám oznamujeme, že vývoj nového plánovača je dokončený a objaví sa na všetkých svetoch od verzie 8.250, už v utorok 20. júla!

Zmeny v dizajne

Súčasný plánovač útokov je, popravde, nanič.
Po mesiacoch vytrvalého vývoja a v reakcii na vaše pripomienky sa nám konečne podarilo vytvoriť nový plánovač útokov, ktorý by vám mohol byť k úžitku.

Nový plánovač útokov bude rozdelený do troch kľúčových sekcií, do ktorých budete mať prístup rovnakým spôsobom, ako do súčasného plánovača. Tieto tri sekcie sú mapa, zoznam príkazov a zadávanie príkazov.

Mapa

Pre prístup k plánovaču útokov budete potrebovať aktívny prémiový účet.
Keď si aktivujete prémiový účet a následne navštívite stránku s mapou, uvidíte niekoľko zaškrtávacích políčok, medzi ktorými sa bude nachádzať možnosť "Zobraziť plánovač útokov".

Keď kliknete na políčko, zobrazí sa vám nová sekcia pod mapou. Ak chcete vytvoriť nový útočný príkaz, stačí kliknúť na tlačidlo "Vytvoriť nový útočný príkaz", ako už názov tlačidla napovedá.
Keď svoj príkaz nejako pomenujete, budete môcť buď vložiť súradnice ručne, alebo jednoducho kliknúť priamo na dedinu z mapy, čím sa jej súradnice vložia do plánovača automaticky. Keď na rovnakú dedinu kliknete druhýkrát, zrušíte jej výber. Vybrať môžete naraz až 50 dedín pre každý jeden príkaz, pričom počet príkazov nie je obmedzený.

Následne nastavte čas príchodu pre váš príkaz, aby ste povedali kmeňu, na kedy majú naplánovať svoje príkazy.
Nastaviť môžete tiež opakovanie, až po 10-krát, pomocou možnosti, ktorá sa vám tam zobrazí.
Potom vyberiete, či sa jedná o útoky, falošné útoky (fake), alebo podporu.

Následne vyberiete jednotky pre tento príkaz, ktoré by mali byť poslané.
Nakoniec už len vyberiete hráčov, ktorým zadáte vaše príkazy. Môžete ich môžete buď jednotlivo ich vypísaním, alebo hromadne vybrať skupinu hráčov.


001.png

Potom už len klinkete na "Vytvoriť príkaz" a vaše príkazy budú rozdané spoluhráčom. To je, čo sa týka vytvárania príkazu cez plánovač, všetko. Teraz sa pozrime na ďalší krok, a to...

Zoznam príkazov

Príkazy, ktoré vytvoríte, sa zoradia automaticky do zoznamu. Keď kliknete na vytvorený príkaz, budete si ho môcť znova prezrieť. Zobrazia sa vám vybrané dediny, počet príkazov, očakávaný čas príchodu, typ príkazu, jednotky a hráči, ktorí boli poverení daným príkazom.
Môžete tiež kedykoľvek príkaz zmeniť, zmazať ho, alebo ho dokonca exportovať do textu.


002.png

Posledný krok je už len z pohľadu vybraných hráčov a nazýva sa...

Náhľad v nádvorí

Nádvorie už každý pozná. Po vytvorení nového útočného príkazu sa v ňom objaví nová sekcia v spodnej časti, kde sa budú nachádzať príkazy, ktoré boli pre vás naplánované vedením kmeňa. Môžete ich usporiadať podľa rôznych možností, ale predvolene budú zoradené počas času príchodu. Ak chcete vidieť detialy ohľadom daného útočného príkazu, môžete si ho rozvinúť tak, že naň kliknete. Uvidíte tam všetky potrebné informácie na to, aby ste príkaz úspešne mohli splniť.

Útok nastavíte tak, že kliknete na dedinu, ktorá je uvedená v plánovači útokov. Plánovač následne vyplní všetky ostatné informácie, ako sú napr. súradnice, automaticky.
Jediná vec, čo musíte urobiť, je už len poslať útok a zdolať nepriateľov, spoločne ako tím!


003.png

Vaše názory?

Keďže by sme chceli, aby plánovač útokov používalo čo najviac hráčov, nový dizajn sa týka celého plánovača útokov a výrazne ho mení. Aj z toho dôvodu je pre nás potrebné, aby sme vedeli čo najviac vašich názorov a pripomienok! Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky, píšte nám do diskusnej sekcie k novému plánovaču útokov. Len tak budeme môcť plánovač vylepšiť a doladiť jeho nedostatky. Ďakujeme vám za spoluprácu!S pozdravom,
váš tím Divokých kmeňov :sermiar:
 
Naposledy upravené :