Nový moderátor

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser31

Hosť
Vážení hráči,

rozhodli jsme se posílit náš moderátorský team o nového člena, proto bychom vám tímto rádi oznámili, že novým moderátorem našeho fóra se stává náš milovaný novinář...


Přejeme mu tímto také hodně štěstí v nové pozici a věříme, že se nové funkce ujme zodpovědně!




S pozdravem Kozmicz,
Hlavní moderátor fóra
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem vám DK support za túto možnosť :danke:

Takže týmto nastáva TEROR :D Spammeri traste sa !!! :D
 

DeletedUser80

Hosť
gratulujem k postupu na vyssie miesta :D
:napivo: tak nazdravie :) nech sa tam dari

hlavne bud na nas mili (bany:D)...a rob si robotu tak poctivo ako ostatni moderatori inak beda ti :P
 

DeletedUser1221

Hosť
dolezite je, aby si sa dostal do povedomia ludi a aby si si vytvoril taky zdravy respekt. preto zbehni do tesca, nakup kilo bananov a zacni ich rozdavat kazdemu, koho na fore stretnes.
 

DeletedUser

Hosť
dolezite je, aby si sa dostal do povedomia ludi a aby si si vytvoril taky zdravy respekt. preto zbehni do tesca, nakup kilo bananov a zacni ich rozdavat kazdemu, koho na fore stretnes.

Tesco nám tu teraz stavajú, tak hádam budú stačiť aj tie z kauflandu :D:D

Rešpekt bude, chce to len čas :)
 

DeletedUser

Hosť
Hele pamatuj na to, že jsem stále tvůj nadřízený, ano? :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Aby som nebol zlý, vítam ťa tu aj ja, dúfam že si na tie spamy zvykneš ;) a za všetkých užívateľov fóra dúfam, že budeš aspon trochu menej prísny ako ja :eldiablo:
 

DeletedUser

Hosť
Aby som nebol zlý, vítam ťa tu aj ja, dúfam že si na tie spamy zvykneš ;) a za všetkých užívateľov fóra dúfam, že budeš aspon trochu menej prísny ako ja :eldiablo:

Aj ja som rád, že som medzi vami :D

Na spam si nezvyknem, tomu je už mojím príchodom koniec :D:D:D

Ja a prísny???? :cococo: Uvidíme :)
 

DeletedUser1221

Hosť
prisnost u moderatora musi byt. a taktiez aj objektivnost a zdravy usudok. potom nie je co vytknut...
 

DeletedUser

Hosť
Najdôležitejšia je asertivita, potom ide všetko :)

A gratulujem takisto :dobre:
 

DeletedUser

Hosť
Taktiez ta tu vitam som rad ze je nova posila v tyme.. Gratulujem :yes:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore