Nová udalosť: Oceán pokladov

Téma v 'Dôležité oznámenia' založená od MatthewFOX, 7. Okt 2019.

Zdieľať túto stránku

 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.296
  Získané páči sa:
  167

  Boje medzi kmeňmi prebiehali po celé stáročia iba na pevnine, keďže tá im poskytovala rozličné strategické možnosti v podobe hôr, lesov a úžľabín. Vrátili sa však naši vyslanci, ktorých sprevádzajú námorní kapitáni, ktorí zakotvili na neďalekom pobreží. Ponúkli sa, že povedú našich dedinčanov na objavnú výpravu šírym oceánom, s prísľubom bohatstva pre tých, ktorí preskúmajú nové krajiny. Dobrovoľníci sú už zhromaždení; nastal čas plavby!

  Milí hráči,

  predstavujeme vám novú hernú udalosť! V udalosti "Oceán pokladov" budete objavovať nezmapované kraje a v nich hľadať mocné predmety.
  Udalosť potrvá od 9. 10. (14:00) až do 23. 10. (14:00).

  V hernej udalosti bude vašou úlohou zhromaždiť členov posádky plnením rôznych akcií v hre, využívať týchto členov a s ich pomocou najímať kapitánov, vďaka ktorým budete môcť objavovať ostrovy. Objavovaním nových oblastí budete môcť získať každý deň špeciálnu odmenu, pričom každý kapitán má určitú šancu ju objaviť a priniesť vám ju. Najväčší poklad však získate, až keď odhalíte celý ostrov, vďaka čomu automaticky získate hlavnú odmenu udalosti.

  Viac o udalosti môžete nájsť v tomto videu na YouTube. Samozrejme, so slovenskými titulkami :)
  Dúfame, že sa vám udalosť bude páčiť a ako vždy, aj teraz nám môžete k nej písať názory či pripomienky. Budeme radi!
  - Diskusia k novej hernej udalosti

  Váš tím Divokých kmeňov :lukostrelec: