Zodpovedané Nová aktualizácia - ako odstrániť pozadie?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser15144

Hosť
Zas skvelé dalšia aktuálizácia azas len zle a zle..

Ako dam preč to hnusne pozadie?
 

DeletedUser16190

Hosť
na to sa neda pozerat,dajte to spat!
uz je toho vela...ako sa hovori,vsetkeho dobreho vela skodi...uz by myslim ze aj stacilo...zmazte celu tuto aktualizaciu...lebo je to hnus...
 

DeletedUser16190

Hosť
robino,robino...co si porobil na sk25...mal si pockat este...Guevara odstupil,vsetky 4kmene sa zjednotili naspat pod jednu alianciu odla polohy...fakt to zacina stat zato.do mesiaca budeme uz iba kvalita a bez lam pripraveny viest boje s Nkom...stacilo vydrzat,reagoval si zbrklo...
 

DeletedUser

Hosť
mozno zbrklo mozno nie. tie vecne hadky ma prestali bavit. ved to bolo smiesne. najprv sa vsetci spojili,nasledne rozisli. potom spojili a zase rozisli... dokedy... neverim ze to pojde... N ka su zohraty chalani aj ked ide leto... ja velmi rad citam forum a ked som cital kazdy den len hadky a ohovarania kaslal som na to.... ak som ta sklamal prepac...
 

DeletedUser16190

Hosť
tak uz nic...ide to dalej...uvidime za mesiac,kde dojdeme...a 28 tipujem ze zacne do mesiaca;)
 

DeletedUser

Hosť
28 si zahram. uz davno nebol svet s kostolami. mozno ma prekvapia a bude :) dufam ze uz tam nebude ten nezmyselny vyskum na stupnoch 3. to je blbost ako rampa...
 

DeletedUser5401

Hosť
Pozadí jde smazat jednoduchým skriptem, ale bude te ho muset pořád zapínat. Proto doporučují ho přidat do nějakého doplnku pro spouštění skriptů (TamperMonkey).

Pro TamperMonkey
Kód:
// ==UserScript==
// @name       Delete Background
// @match      http://sk27.divoke-kmene.sk/game.php?*
// @copyright  2014, Milos
// ==/UserScript==

$("body").css("background-image","none");

Obyčejný javascript:
Kód:
javascript: $("body").css("background-image","none");
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore