Zodpovedané Necinost uctu- za ako dlho bude ucet zmazany ?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3108

Hosť
Zdravym... mam otazku ohladne svojho herneho uctu... mam na nom aj PB.. Momentalne nehram ziaden svet a svet 29 by som este zacinat hrat nechcel... kedze tam je 10 stupnovy vyskum co mi nevyhovuje...

Zaujima ma jedna vec... Po akom case sa moj ucet vymaze ak sa vobec na DK nebudem prihlasovat... ?

aby sme sa zle nepochopili... nejde mi o to ze hram nejaky svet a po akom case nehrania sveta sa mi ucet z daneho sveta vymaze...

ale ide mi o to po akom case moj celkovy ucet kuchy13 zanikne a ja sa nebudem moct prihlasit na ziaden novy svet a prepadnu mi vlajky a aj PB
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Tým by som si nebol taký istý *pito*. Nech radšej odpovie niekto z vedenia.
 

DeletedUser8995

Hosť
Na US serveru když jsem na účtu nebyl půl roku, tak už se na něj nedalo dostat.. I když jsem dal zapomenuté heslo a nechal ho poslat na e-mail, tak nic nedošlo..
Ale teď otázka, jestli jde o nastavení pro určitou oblast DK serverů (jako CZ, SK, US......atd.) a nebo je to nastavení pro celé všechny DK..
Vedení bude vědět více.. Pokud na odpověď spěcháš, možná bych zkusil, přímo otevřít ticket..
 

DeletedUser2

Hosť
ale ide mi o to po akom case moj celkovy ucet kuchy13 zanikne a ja sa nebudem moct prihlasit na ziaden novy svet a prepadnu mi vlajky a aj PB

Tvoj hlavný účet sa nikdy úplne nezmaže, môžeš sa z neho prihlásiť do nejakého sveta aj o rok. Prémiové body ti nikdy neprepadnú. Čo sa týka tých vlajok tak to netuším, ale hra by si to mala pamätať.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Ako je potom možné že účet na nick Manwe vlastním ja, ale už dávnejšie (na svete 4) cez ten nick niekto hral ?
 

DeletedUser2

Hosť
To muselo byť ešte pred tou zmenou nerušenia účtov.
 

DeletedUser16190

Hosť
s tym som sa stretol aj ja...
Leonidas2
Leonidas2
vsimni si,rovnaky nick,alehore je odlisne ID a dole,v sekcii,hracove ine svety,niesu prepojene...
to bude nejaka systemova chyba alebo nieco...nechapem tomu tiez...
 

DeletedUser3108

Hosť
Tvoj hlavný účet sa nikdy úplne nezmaže, môžeš sa z neho prihlásiť do nejakého sveta aj o rok. Prémiové body ti nikdy neprepadnú. Čo sa týka tých vlajok tak to netuším, ale hra by si to mala pamätať.

no ide o to ze som to raz uz prestal hrat na nejaku dobu a pamatam si ze som si ucet kuchy13 musel regnut nanovo, pretoze bol vymazany pri necinosti... takze ak to nijako nezmenily tak sa to zmaze... otazka je po akej dobe necinosti ? :D hadam ze mi niekto s kompetentnych odpovie... :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore