Nastavenie - Svet 3

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser374

Hosť
vyborne iba ma zarazilo ze na zaciatku mam suroviny na nule
 

DeletedUser

Hosť
Ja myslím že je to OK.Všetko by malo začínať od nuly.0=začiatok.
 

DeletedUser374

Hosť
ale ako sa potom tazia suroviny?
trochu prehnane nemam ani drevorubaca a samo sa pridava drevo
a hlavna musi byt na 1 lebo kde budes stavat budovy? :sekernik:
 

DeletedUser1221

Hosť
level 0 neznamena, ze tvojich par obyvatelov nema ruky :)

level 0 chap ako stav organizovanosti 0. efektivnost uboha, ale daco uz z lesa alebo z bane ludia donesu :)
 

DeletedUser374

Hosť
ty nechapes?
v hlavnej budove sa stavaju ostatne budovy a ked nebudes mat hlavnu nemozes stavat budovy a inak preto sa hlavna budova aj s katapultmy neda znicit na 0 iba na 1
 

DeletedUser

Hosť
apacu:ak sa spusti svet vsetky bane su na 0 a ostatne budovy na najnizsiej urovni ,vsetko musis znovu postavit ;);)
 

DeletedUser1221

Hosť
ako chces povedat, ze niektory su zvyhodneny, alebo ako to myslis?
 

DeletedUser1221

Hosť
kazdy ma rovnaku sancu byt prvy v rebricku, kazdy ma rovnaku sancu vyhrat server. takto som to myslel ja. to, ze sa niekto naloguje na DK raz za den na 5 minut, neznamena, ze bol znevyhodneny, ked ho znici hrac, co tu je denne 10 minut :)
 

DeletedUser

Hosť
zvýhodněný je tek kdo vedle sebe oběvý na mapě barbarku, muže hned farmit, ten kdo má vedle sebe sousedy které zastraší a hned opustí vesnici, pokud mas kolem sebe barbarky, si kandidát na první místo, ale pouze v prvních týdnech, pak to záleží na tvých skušenostech :jazdec:
 

DeletedUser

Hosť
Titul

Ja by som sa chcel spytat 4veci?

1. Linteo, :) preco by mal mat Pánsky dvor 2 stupne sak to je blbost.
2. ;) Nemôže byť podmienka ze v hre je iba 50 kmeňov lebo vsetci zakladaju kmene kde su iba 1 prip. 2. a ked by bolo 50 kmeňov by si kazdy mohol vybrat alebo zostat sam a bola by hra zaujmavejsia... malé rozdiely bodov atď.

3. Načo cchete odvolať lUkostrelcov je to celkom kvalitna obranna jednotka- ak ich chcete odvolať tak myslim že by ste mali odvolať aj Lukostrelcov na koni lebo tý su najlepsi proti lukostrelcom

4. Dávam návrh ohľadom Večšej ťažby surovín a lacnejšieho šlachtica a mincí

Ťažba by mohla byť na max. 4800 za hodinu ako je to aj na cz serveroch
Šlachtic by mohol stáť 16 tisic dreva 32 tisic hliny a 20 tisic zeleza ako je to na cz serveroch

Mince by mali stáť iba 10.000 z každéjo myslim že keby to bolo takto na DK sk5 tak by tam bol asi každý... ;)
 

DeletedUser

Hosť
1) Vidis ze by mal na nejakom serveri pansky 2 stupne? ja nie...
2) Nie nemoze
3) Nikto nechce odvolat lukostrelcov, vsetko zavisi od nastaveni servera, ktore sa uz pocas hry nemenia(mozno iba moralka). Ked sa bude spustat server kde nebudu lukostrelci tak tam nebude ani LnK
4) ak chces vecsiu tazbu tak chod na rychlejsi server, napr. sk2...


keby mal sk5 take nastavenia ako hovoris tak by sa tam presadila kazda lama
 

DeletedUser

Hosť
Sak jasne

:)Aby bolo viacej napetie lebo lamy co su pri mne sa nicia ako ...
 

DeletedUser

Hosť
Budu aj na svete 3 niekedy 'Ocenenia' alebo je to len na novych svetoch? :krutiocko
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore