Nastavenie - Svet 2

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
no na s3 to zmenili a to preto že s neobmedzeným množstvom boli problémy, v kmeni sa zobrazovalo iba 1500 členov a niektoré kmene mali viac čo pri počte 100 nijak nehrozí
 

DeletedUser

Hosť
nepotreboval som zdovodnenie len som chcel poukazat na to ze hoci sa to nerobi nastavenia sa za urcitych okolnosti zmenit daju coho je dokazom cesky svet 3 :)
 

DeletedUser

Hosť
mala otazocka ake suradnice priliehaju k jednotlivym svetovym stranam????
 

DeletedUser51

Hosť
Kontinenty 0-4, 10-14, 20-24, 30-34 a 40-44 su severozapad, 5-9, 15-19, 25-29, 35-39 a 45-49 su severovychod. Dalej snad chapes, no a suradnice su podla kontinentov, kazdy kontinent ma rozlohu 100 x 100 policok kde su dediny. Ked mas napr. kontinent 74 tak suradnica x je druhe cislo napr. 451 a suradnica y je prve cislo napr. 730.
 

DeletedUser

Hosť
podla mna sa dotycny nepytal na cisla kontinentov ale na suradnice cize 500|500 je stred a kam ako to klesa a stupa na x|y smerom na strany
 

DeletedUser

Hosť
da sa povedat ze tak som to mal na mysli ale stacila mi aj taka odpoved
 

DeletedUser

Hosť
jednotky su tu take pomale ze to neni mozne cakat 2 hodiny na jeden utok ved to neni mozne. oplati sa skor farmit seba sameho
 

DeletedUser

Hosť
V tom je to lepší pro obránce,přeci jenom má víc času se věnovat hrozícímu útoku...:cool:
 

DeletedUser2

Hosť
jednotky su tu take pomale ze to neni mozne cakat 2 hodiny na jeden utok ved to neni mozne. oplati sa skor farmit seba sameho

Taká rýchlosť vojska je aj inde. Česi majú na niektorých svetoch 2x rýchlejšie vojsko, ale to je výnimka. U nás mi to nepovolili podla ankety.
 

DeletedUser

Hosť
Taká rýchlosť vojska je aj inde. Česi majú na niektorých svetoch 2x rýchlejšie vojsko, ale to je výnimka. U nás mi to nepovolili podla ankety.

S vysokou rychlostí není o co stát,už jsem tam párkrát zažil,že jeden večer měl hráč 200 000 bodů,a ráno začínal na pláži...:eek:
Dost blbej pocit...:mad:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore