Zodpovedané Načo útočiť s katapultmi?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Otázka je myslím že jasná. Na ktorú budovu mám zaútočiť s katapultmi?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser15720

Hosť
Rozhoduj sa podľa toho, čo chceš protivníkovi ochromiť. Ak chceš na čas zastaviť produkciu armády, stavby opevnenia alebo iných budov, ten pravý je sedliacky dvor. Ak ho chceš zdržať, aby sa tak rýchlo nedostal k šľachticovi, tou pravou budovou je kováčska dieľňa. Na spomalenie verbovania sa môže ničiť stajňa a kasárne. Niektorí si za cieľ vyberajú aj nádvorie, ak chcú znemožniť protivníkovi posielať protiútoky, uhýbať, chytať šľachcicov a pod. Taktiež môžu slúžiť aj ako náhrada baranidiel, teda ak nie sú tie k dispozícii, zvyknem ich poslať aj na opevnenie.
 

DeletedUser16165

Hosť
Ako prvé určite zničiť sedliacky dvor to je hlavne :) A potom kasárne aby mu spomalilo verbovanie jednotiek to by mohlo stačiť na prebratie dediny do troch dni :)
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Ak mu chceš znepríjemniť život tak na sedliak a kováčsku ak sú katapulty súčasťou prebíjacieho útoku tak nádvorie.
 

DeletedUser13201

Hosť
no ja si myslím, ale len myslím, že stačí, ak znížime sedliak a tím mu znemožním budovanie, verbovanie armády či šlachtíca, taktiež ma sedliacký dvor dlhú výstavbu, takže je to asi podľa mňa najdôležitejšia budova, samozrejme suhlasim, že je tiež dobre zničiť nadvorie, pretože mu znemožním poslať útok/podporu, kim to nadvorie znova nepostaví.

Ale je tu otázka, čo sa stane s armádou, pokiaľ je na ceste do nejakej dediny a nádvorie sa v tej dedine zničí, vojsko zmizne a po postavení nadvoria už nebudu dostupné, alebo budú v dedine, či budu pokračovať v útoku?
 

DeletedUser

Hosť
U mňa je to nádvorie, sedliak a kasárne. Toto sa oplatí asi tak najviac.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore